NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Apie mus

Japonijos kovos menų įkvėpta Budopunkt yra sporto, sveikatos ir gyvenimo būdo prekių parduotuvė, atidaryta 1997 m. Taline.

Mūsų ryšys su sportu ir kovos menais užsimezgė 1978 m., kai bendrovės įkūrėjas Igoris ėmėsi slapčia mokytis karatė (tuo metu karatė buvo uždrausta visame Rytų bloke). Vis dėlto ryžtingasis Igoris galiausiai tapo dukart Sovietų Sąjungos karatė čempionu, žymiu treneriu, sporto klubo įkūrėju ir teisėju.  1997 m. kovos menų įrangos įmonės įkūrimas buvo tolimesnis Igorio karjeros žingsnis. Po dešimties metų atidarėme pirmąją internetinę parduotuvę, 2014 m. atidarėme internetines parduotuves Latvijoje ir Suomijoje, o šiandien mes veikiame visame Baltijos jūros regione. 


Apdovanojimai ir pripažinimai

  • 2016 m. mes patekome tarp trijų geriausių draugiškiausių vartotojams Estijos online parduotuvių konkurse, kategorijoje „Sportas ir pomėgiai“
  • 2017 m. užėmėme antrą vietą Estijos dizaino apdovanojimuose „prekės ženklo perkūrimo“ kategorijoje


Iš kur kilo pavadinimas Budopunkt?

Pavadinime „Budopunkt“ esantis japoniškas žodis „budo“ dažnai verčiamas kaip „kovos menai“ arba „karo kelias“. 
Tačiau egzistuoja ir kitos interpretacijos.

Pirmąją žodžio dalį sudarantis hieroglifas „bu“ susideda iš dviejų komponentų: vienas jų reiškia ginklas / smurtas, o kitas – veiksmažodį sustoti / baigti. Antroji žodžio dalis „do“ reiškia kelią, tikslą arba gyvenimo būdą.

Tad tai yra ne karo, o taikos kelias; ne smurtas, o jo nutraukimas.

Manome, kad kruopščiai atrinktos sporto ir sveikatos priežiūros prekės prisideda prie kiekvieno iš mūsų troškimo siekti sveikesnio, įvairesnio ir drąsesnio gyvenimo.