PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ 2.99 € | GREITAS PRISTATYMAS | GRĄŽINIMO TERMINAS 14 DIENŲ

Dojo Water-Air Home Set bokso maišas

75,00 €
Prekyboje

Smūgiavimo maišas Water-Air susideda iš trijų komponentų; labai aukštos kokybės išorinės dangos, viduje storasienis vandens skyrius, o vidurinė dalis cilindras su oru.

Vanduo pasiskirsto maiše vienodai, todėl viso smūgiavimo maišo paviršiaus kietumas yra vienodas. Vanduo taip pat suteikia maišui teisingą svorį, kas suteikia stabilumo smūgiuojant. Šis smūgiavimo maišas pasižymi labai natūraliu kontakto pojūčiu žinant, kad žmogaus kūnas sudarytas iš 70% vandens. Taip pat turime paminėti, kad smūgiai yra sugeriami žymiai geriau, kas sumažina riešų, alkūnių, pečių bei kelių traumos riziką.

Naudojantis oro cilindru vartotojas gali pats pasirinkti maišo kietumą. Rinkinyje yra pompa ir patikimas vožtuvas kas padės užtikrinti norimą tvirtumą. Kuo daugiau oro pripumpuosite tuo maišas taps kietesnis. Žinant tai, visada galite reguliuoti kietumą iki jums tinkamo.

Kas įeina į rinkinį:

-Water-Air smūgiavimo maišas

-Grandinių rinkinys

-Besisukiojanti kilpa

-Pompa

Svarbiausi privalumai:

-Pigesnis siuntimas

-Pildant vandeniu namuose - vienodai pasiskirsto tvirtumas

-Oro tarpas - patys galite reguliuoti maišo kietumą

-Vandens skyrius - tikros treniruotės pojūčiai

-Padidintas smūgių sugėrimas - mažesnė traumos tikimybė


Galimi dydžiai:

Water-Air smūgiavimo maišai yra dviejų dydžių:

-100 cm aukščio ir 35 cm skersmens. Pripildytas vandens maišas sveria apie 30 kilogramų. Šis maišas labiau skirtas suaugusiems ir vaikams kurie labiau koncentruojasi į smūgiavimą rankomis. Tvirtas maišas ir tinkamas svoris.

-150 cm aukščio ir 35 cm skersmens. Pripildytas vandens maišas sveria apie 50 kilogramų. Šis maišas puikiai tiks tiek vaikams tiek suaugusiems kurie siekia lavinti ir smūgiavimo rankomis ir spyrių kojomis techniką. Dėl aukščio ir svorio santykio maišas išlieka labai stabilus treniruotės metu.

Naudojantis šiuo maišu yra būtinos kokybiškos pirštinės bei kojų apsaugos. Vartotojas turi užtikrinti, kad produktas nesusidurs su aštriais ar kietais paviršiais, tokiais kaip batai, žiedai ar kiti objektai kurie gali pažeisti produktą.

Įspėjimas:
Smūgiavimo maišas Water-Air namams yra skirtas treniruotis namuose rekreaciniais tikslais. Sporto salėms ir profesionalams rekomenduojame naudoti įprastus smūgiavimo maišus.

Daugiau informacijos
Artikulas DW-M10035-conf
Masė 4.00
Prekės ženklas Dojo
Collection Bestsellers
Lytis Ne
Kategorija Punching bags
Sertifikatas Ne
Medžiaga Ne

No Related Posts