NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Giros

4 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Livepro Premium Rubber gira
  nuo 45,00 €
 2. Livepro gira
  nuo 17,00 €
 3. Liveup PLASTIC svaru bumba
  nuo 7,00 €
 4. Livepro Steel Competition gira
  nuo 60,00 €
Loading ...Load More ...

4 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Ką aš galiu treniruoti naudojant svarmenį?

Jėga yra vienas iš svarbiausių fizinių sugebėjimų. Su svarmenimis galite atlikti įvairius jėgos stiprinimo pratimus, tačiau svarmuo yra sudėtingas ir ne itin praktiškas įrankis, kurį galima nešiotis su savimi visur, bet efektyvi priemonė, siūlanti alternatyvą štangoms ir hanteliams.

Svarmenys, hanteliai, strypai ir diskai priskiriami laisviesiems svoriams, kurių tikslas - suteikti sportininkui galimybę naudotis raumenų jėga ir įveikti tinkamą svorį. Pradedančiųjų atžvilgiu svarmenys yra labiau techninė mokymo priemonė nei hanteliai ar diskai.

Taigi, svarmuo tinka tiems, kurie nori treniruotis su jėgos treniruotėmis.

 

Kokie svoriai yra parduodami ir kuo skiriasi svarmenų rankenos?

Svarmenys turi įvairių formų rankenas. Smailėjanti rankena tinka mankštintis su dviem rankomis, o tolygiai lygi rankena - pratimams rankoms.
Iš tikrųjų svarmens rankenos forma lemia treniruotės tikslą, iš esmės forma lemia tikslą - treniruotė, palyginti su konkurenciniu svoriu.

Svarmenys taip pat turi ir savo varžybas. Baltijos šalyse veikia sporto draugija, propaguojanti svarmenų sportą ir hobį. Dažniausiai vyksta išplėšimo ir švaraus be trūkčiojimo varžybos.

Visi varžybiniai svarmenys yra vienodo dydžio, bet skirtingo svorio. Standartiniai treniruočių svoriai didėja.

 

Ką turėčiau žinoti pirkdamas svarmenį?

Jei perkate svarmenį, apsvarstykite, kaip ir kur jį naudosite. Ar turite namie saugią vietą svarmenų treniruotei? Mes Jums rekomenduojame naudoti guminį kilimėlį ar guminę grindų dangą, kuri apsaugotų grindis ir gaminį. Kam?

Pirma, kadangi svarmuo vis dar yra sunkiųjų metalų daiktas, reikia laikytis saugos reikalavimų. Jei svarmuo paslystu iš rankos ir nukristų, gerai, kad po juo būtų apsauginis kilimėlis.
Treniruodamiesi su svarmeniu, tikrai pajusite, kad prakaituoja Jūsų ranka, o treniruotės metu svarmuo gali išslysti iš rankos. Kaip sumažinti slydimą? Atsakymas yra paprastas - magnio karbonato milteliai, kurie išdžiovina prakaito perteklių ir didina sukibimą.

Antra, guma dengtas kilimėlis šiek tiek sušvelnina smūgį ir sukelia mažiau triukšmo.

Trečia, danga taip pat prailgina paties svarmens tarnavimo trukmę ir apsaugo nuo pažeidimų.

Budopunkt turi guminių kilimėlių rinkinį, kurį galite įsigyti ir atskirai. Turėdami guminį kilimėlį galėsite laikyti ir naudoti svorius ant tinkamo paviršiaus. Peržiūrėkite pasirinkimą čia ir kreipkitės patarimo į klientų aptarnavimo skyrių.

 

Kokių svarmenų svorių galite rasti Budopunkt?

Budopunkt turi ir treniruočių, ir varžybų svorius. Jei norimas kiekis šiuo metu nėra rodomas mūsų svetainėje arba norimas kiekis yra didesnis nei yra sandėlyje, tuomet būtinai turėtumėte parašyti adresu info@budopunkt.lt, mes bandysime rasti sprendimą pagal specialaus užsakymo forma.

 

Ar turėtumėte pirkti du to paties svorio svarmenis, ar jų pakanka?

Viskas priklauso nuo pratimo pobūdžio, tačiau didžiąja dalimi Jums užteks tik vieno svarmens. Svarmenims nereikia porininko kaip hanteliams, tačiau norint pakeisti apkrovą, perkami skirtingo svorio svoriai. Pradedantieji vadovaujasi principu lengvai sunku.

 

Kokiose treniruotėse naudojami svarmenys, kur galima išmokti technikos?

CrossFit treniruotės populiarėja ir Baltijos šalyse, kur svarmenys yra vienas pagrindinių įrankių. Mes tikrai rekomenduojame pasikonsultuoti su specialiais treneriais, kurie išmokytų Jus teisingos technikos. Atminkite teisingos specifikacijos sumažina traumų riziką.