NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Hanteliai

1-15 prekės iš 16

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Liveup bone shape neoprene hanteliai
  nuo 9,00 €
 2. Livepro Studio Colored Dumbbells
  nuo 9,00 €
 3. Livepro Studio Neoprene Dumbbells
  nuo 10,00 €
 4. Livepro Premium Rubber dumbbells
  nuo 19,00 €
 5. Livepro Urethane hanteliai
  nuo 22,00 €
 6. Liveup hanteliai (1pc) komplektai
  nuo 45,00 €
 7. Livepro Hex Rubber dumbbells
  nuo 65,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 16

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Hantelių treniruotė

Hantelis - paprastas ir patogus treniruoklis, kurį labai patogu naudoti atliekant pratimus namuose. Su hanteliais galima atlikti įvairias treniruotes, ypač viršutinės kūno dalies raumenims.

Nuovargis yra svarbi jėgos treniruočių dalis. Dėl tinkamos technikos ir mankštos raumuo turi būti pakankamai pavargęs, kad galėtų vystytis. Taip pat svarbų vaidmenį atlieka atsigavimas ir poilsis.

Pagrindinis jėgos lavinimo būdas yra pratimo kartojimų skaičius. Ka tai reiškia? Pratimus atliekant nuosekliai, tai yra nustatant pakartojimų skaičių ir (arba) pakartojimų skaičių (3 serijos, 10-12 pakartojimų, poilsio intervalas tarp serijų yra 30-90 sekundžių).

Atminkite, kad Jūs galite su tokio pat svorio hanteliais treniruotis ilga laiką, tik keičiant apkrovą, tai yra didindami/mažindami laiką, didindami/mažindami pakartojimų ar poilsio laiką.

Per daugelį metų iš Budopunkt hantelius treniruotėms pirko valstybinės įstaigos tokios kaip, policija, gynybos pajėgų ir kitos. Taip pat įvairių sporto šakų atstovai, tokių kaip kovos menų ar šokių.

Hantelio svoris turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į treniruotę, pratimo pobūdį ir norimą jėgos treniruotės dėmesį (maksimalios jėgos ugdymą, raumenų hipertrofija ar raumenų ištvermę). Optimalus svoris užtikrina kokybišką treniruotę, o per lengvi ar sunkūs hanteliai neduos norimo treniruotės efekto, bei atliekami pratimai bus nenaudingi.

Pradedančiųjų sportininkų treneriai vadovaujasi principu „lengvai sunku“. Norint išvengti traumų, reikia atsižvelgti į jėgą ir technines galimybes bei tinkamumą.

Renkantis hantelius, taip pat siūlome apsvarstyti galimybę įsigyti kitą svorį, jei tai yra įmanoma. Norit įsigyti kelių svorių hantelius? Tada mes Jums siūlome reguliuojamus hantelius, kurie yra puiki alternatyva. Prie jų galite pridėti svorių ir nedelsdami juos sumažinti. Treniruodamiesi su skirtingais svoriais turite daugiau galimybių atlikti skirtingo pobūdžio ir krypčių pratimus.


Kokių hantelių pasirinkimą turi Budopunkt parduotuvė?

Hanteliai yra skirtingų svorių ir dydžių - nuo 0,5 iki 30 kg. Mes turime hantelių su fiksuotais svoriais, bei reguliuojamus hantelius, kuriuose svorio diskų pagalba galima pakeisti svorį. Taigi kiekvienas gali išsirinkti hantelių rinkinį su sau reikalingu svoriu.

Paprastai hantelius parduodame poromis, tačiau reikia pažymėti, kad kai kuriuos modelius Jūs dar galite įsigyti atskirai. Perkant hantelius jų kiekis yra pažymėtas mūsų internetinėje parduotuvėje - jei matote užrašą 2x, tada šis modelis parduodamas poromis, tai yra į krepšelį Jums bus įdėti 2 hanteliai.

 

Tikriausiai pastebėjote, kad hanteliai yra skirtingų formų ir medžiagų - kyla klausimas, kuriam iš jų turėtumėt teikti pirmenybę?

Guma dengti hanteliai dažniausiai yra naudojami namuose, treniruoklių salėje/grupinėse treniruotėse ir vaikų treniravimui. Guma apsaugo tiek grindis, tiek patį hantelį ir yra patogu laikyti. Guma paprastai suteikia gerą sukibimą, o hanteliai ne taip lengvai išslysta iš jūsų rankos, kaip metalinių hantelių paviršius.

Sunkesni hanteliai, kurių svoris prasideda nuo 10 kg ir sunkesni paprastai turi metalinį vamzdelį, tačiau dažnai svarmenys vis tiek uždengiami plastiku/uretanu/guma, kad būtų sumažintas bet koks triukšmas ar kad būtų galima išsaugoti grindis nukritus hanteliui.

Pagal formą hantelių pasaulis taip pat yra įvairus, ir tai taip pat lemia tikslinį hantelių naudojimą. Nors daugelį pratimų galima atlikti su daugeliu hantelių, tačiau renkantis yra keletas niuansų. Pavyzdžiui, kvadratinės ar daugialypės „galvos“ formos hanteliai nesivarto ant grindų, jais galima patogiai sulenkti rankas ant grindų ir atsistojus iš karto pereiti prie naujo pratimo.

Siūlome didelį Liveup, Livepro ir Gymstick hantelių pasirinkimą skirtingų svorių, formų ir medžiagų. Budopunkt siūlomi hanteliai, skirti naudoti namuose, bei sporto klubuose.