NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Pasunkinti kamuoliai

14 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Liveup mini soft weighed ball
  nuo 7,00 €
 2. Livepro Solid Medicine Ball
  nuo 19,00 €
 3. Livepro Slam Ball
  nuo 20,00 €
 4. Liveup Bounce medicininiai kamuoliai
  nuo 23,00 €
 5. Livepro Wall Ball
  nuo 40,00 €
 6. Livepro Bulgarian Bag
  nuo 45,00 €
 7. Livepro Power Bag
  nuo 46,00 €
 8. Livepro SolidMedicine Ball
  nuo 49,00 €
 9. Livepro double grip medicininiai kamuoliai
  nuo 49,00 €
 10. Livepro Wall Ball medicine ball
  nuo 49,00 €
 11. Suples Original Bulgariškas Maišas vinilo
  nuo 103,00 €
 12. Suples Original Bulgariškas maišas odinis
  nuo 126,00 €
Loading ...Load More ...

14 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Medicininis kamuolys - universali treniruočių įranga

Medicininis kamuolys yra universali treniruočių įranga įvairiems sporto šakoms, tai pat tinkamas ir rebilitaciniams centrams. Jūs galite išsiugdyti ištvermę ir jėga naudodamiesi medicininiu kamuoliu tiek treniruodamiesi namuose ar sporto salėje.


Yra daugybe pratimu su medicininiu kamuoliu jūsų pilvo presui, rankoms, pečiams ir kojoms - viso kūno treniruotė. Kuo ši svorio kamuolio treniruotė tokia funkcionali? Iš esmės jis turi daugybe naudojimo funkcijų - jūs galite kamuoli mesti, gaudyti, kilnoti, laikyti ir panašiai. Be to, medicininis kamuolys turi plataus svorio pasirinkimus ( standartinis 1 - 10 kg.) ir įvairių modelių.

 

Kokių yra medicininių kamuolių rušių? Apžvelkime juos kartu.

Esu įsitikinę, kad esate girdėja apie sieninius kamuolius ir medicininius kamuolius. Jie visi turi vieną bendra bruožą - jie visi yra apvalūs svertiniai kamuoliai ir naudojami tam pačiam tikslui - jėgos treniruotėms ir rebilitacijai. Nepaisant to, jie turi įvairių rūšių sunkiųjų kamuoliukų, kurie gali skirtis nuo išorės ir vidaus medžiagos bei įdaro.


Išorinis sluoksnis arba apvalkalas gali būti pagamintas iš dirbtinės arba natūralios odos, yra tanki guma ir kt. Kas yra medicininio kamuolio viduje? Svertinis kamuolys dažniausiai būna prikimštas tekstilės pledų, oro, smėlio arba įvairių medžiagų / užpildų derinio / mišinio.

 

Tipai medicininio kamuolio:

Mažas kamuolys pagamintas iš labai patvarios gumos, kurio tikslas yra nuolatinis mėtymas ant žemės ar sporto salės grindų. Jis turi išsilaikyti sunkios trenituotės naudojimo metu. Šio tipo kamuolys neatsimuš nuo grindų, nes yra užpiltas smėliu ir nebus jokio atšokimo. Taigi tai puikiai tinka metimo pratimams su visa jėga (+ nereikia jaudintis, kad jums bus pataikyta į veidą su kamuoliu )

Sieninis kamuolys yra pagamintas iš dirbtinės arba natūralios odos ir yra prikimštas tekstilės pledais (ar kitu „minkštesniu“ įdaru). Šie sunkūs treniruočių kamuoliai yra didesnio skersmens nei kitų rūšių medicinių kamuolių ir yra minkštesni.

Sieniniai kamuliai turi minimalų atšokimą, tačiau jie neatšoks į rankas nuo sporto salės grindų. Odos tekstūra suteikia tikrai padorų sukibimą, todėl jie laikosi jūsų rankose. Tinka pritūpimams, pilvo presui ir kitiems pratimams, kuriems reikia laikyti medicininį kamuolį, kad būtų didesnis svoris.

Standartinis medicininis kamuolys paprastai yra pagamintas iš tankios gumos ir pripūstas oro. Taigi visi, kurie dabar laukėte kamuolio atšokimo - štai. Šis modelis turės atšokimą - idealiai tinka galingiems pratimams (su dideliu intensyvumu mėtant kamuolį į sieną - tikrai galite panaudoti atsimušimą, kad paspartintumėte pasikartojimo dažnumą).