NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Tatamiai, sudedama sporto danga

13 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Dojo Checkered danga treniruotėms
  nuo 27,00 €
 2. Dojo Checkered danga treniruotėms
  nuo 27,00 €
 3. Dojo Checkered danga treniruotėms
  nuo 27,00 €
 4. Dojo Checkered danga treniruotėms
  nuo 27,00 €
 5. Dojo Arena puzzle tatamis
  39,00 €
 6. Dojo Fit Standard danga treniruotėms
  45,90 €
 7. Dojo Fit Classic danga treniruotėms
  nuo 45,90 €
 8. Dojo Fit danga treniruotėms
  79,90 €
 9. Daedo WT approved Octagon Tatami Mat puzzle kilimas
  nuo 90,00 €
 10. Daedo WT approved Tatami Mat puzzle kilimas
  nuo 90,00 €
Loading ...Load More ...

13 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Kokia sudedamų kilimėlių nauda? Ar šis kilimėlis tinka namams?

Dėlionės tipo kilimėliai yra gana paplitę sporte ir ypač tinka sportuojant patalpose (ypač kovos menuose). Tai protingas ir geras pasirinkimas visiškam ar daliniam įvairių dydžių sporto salių paklojimui/aprėpimui.

Daugelis pirkėjų įsigyja dėlionės kilimėlius vaikų kambario grindims iškloti ar namų treniruotėms. Dėlionės kilimėlis labai efektyvus yra butuose, kur reikia atsižvelgti į kaimynus, o tai gali būti gera triukšmo mažinimo priemonė atliekant kai kurios šokinėjimo pratimus.

 

Kokio storio sportinį kilimėlį pasirinkti? Kodėl vieni mankštos kilimėliai yra plonesni, o kiti storesni?

Plonesni dėlionės tipo kilimėliai naudojami kovos menuose (Tai Či, karatė, taekwando, kikboksas). Tokiu atveju dažniausiai pasirenkamas 2 cm storio kilimėlis.

Storesnės dėlionės tinka imtynių šakoms, kuriuose yra metimų (dziudo, mma, imtynės) - šių sporto šakų treniruotėms turėtumėte pasirinkti dėlionės modelį, kurio storis yra 4 cm.

Taigi storis nėra kokybės rodiklis, o rekomendacija dėl saugių treniruočių, atitinkančių sportui keliamus reikalavimus.

 • Žinokite savo kambario dydį - norėdami užsisakyti tinkamą kiekį, turite žinoti jo dydį;
 • Kadangi dėlionės kilimėliai yra standartinio 100 x 100 cm dydžio, lengva suskaičiuoti kilimėlių skaičių. Plotas = norimas kilimėlių skaičius;
 • Norint išsiaiškinti, kokio storio pirkti dėlionės kilimėlį, svarbu išsiaiškinti, kokie pratimai ant kilimėlio bus atliekami dažniausiai;
 • Spalva - paprastai spalva yra santykinai individuali (išskyrus kai kurias sporto taisykles), todėl galite išsirinkti pagal savo pageidavimus;
 • Jei prašote „Budopunkt“ kainos pasiūlymo, rekomenduojame apsvarstyti siuntimo sąlygas. Remiantis tuo, galime Jums parengti tikslesnį kainos pasiūlymą.

 

Jei man reikia didesnio kiekio, ar jis iškart prieinamas? Kiek laiko trunka užsakymas?

„Budopunkt“ sandėlyje iškart galima rasti nedidelį skaičių galvosūkių, kurie tinka namų vartotojams. Paprastai kiekis, kuris jau viršija 20 vienetų, jau reikia užsisakyti atskirai, o jų pristatymo laikas yra 2–4 ​​savaitės. Tokiu atveju parašykite mums užklausą el. paštu info@budopunkt.lt ir mes pateiksime jums asmeninį kainos pasiūlymą.

 

Kaip susirinkti dėlionės kilimėlius, ar galite tai padaryti patys?

Taip, žinoma! Dėlionės kilimėlių montavimas yra paprastas ir nereikalauja ankstesnės montavimo patirties. Mozaikos raštų kilimėliai prilimpa ir išlieka stabilūs, kurie gali būti dedami tiesiai ant grindų, o kilimus prireikus galima greitai ir patogiai išrinkti ar surinkti iš naujo.

Jei jums reikia uždengti grindis nuo sienos iki sienos, tačiau dėlionių dydžiai ir kambario dydis nesutampa, galvosūkius galite iškirpti ir pjovimo įrankiu. Prieš tai atlikdami įsitikinkite, kad dėlionės yra nejudančios ir teisingos.

Budopunkt per visus savo verslo metus yra pardavusi tūkstančius kvadratinių metrų dėlionių tatamio. Įrengiame įvairius kovos menų klubus, mažas sporto vyriausybinėms įstaigoms ir organizacijoms, išklojome daugybė ploto namuose.