PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ 2.99 € | GREITAS PRISTATYMAS | GRĄŽINIMO TERMINAS 14 DIENŲ

Prekių grąžinimas

Klientas turi teisę atsisakyti sutarties ir pakeisti ar grąžinti pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakytų prekių gavimo. 

Prekės gali būti išbandytos ir patikrintos, kad būtų užtikrintas jų tinkamumas ar netinkamumas, tačiau bandymo metu turi būti užtikrintas minimalus poveikis prekėms ir jų pakuotėms. 

P.S.! Bandymas reiškia tą patį naudojimą, kuris yra įprastas mažmeninės prekybos įmonėse prieš perkant. Pvz.: nemuškite bokso kriaušės su bokso pirštine, nesimankštinkite ant jogos kilimėlio ir pan.

Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, originaliame ženklinime ir tokios pat sudeties kaip ir pristatymo klientui metu. Prekės, kurios atkeliauja pas klientą pakuotėje, taip pat turi būti padalintos ir supakuotos taip pat, kaip ir tada, kaip prekės pristatomos klientui. 

Jei įmanoma atidaryti prekių pakuotę nepažeidžiant pakuotės. Klientas įsipareigoja pakuotę atidaryti tokiu būdu. Prekės, pritvirtintos prie prekių, siekiant apsaugoti prekių būklę (pvz.: apsauginės plėvelės), kurios netrukdo prekių patikrinimui, grąžinant prekes neturi būti išimamos. Jei pakuotės negalima atidaryti nepažeidžiant / nesulaužant, vartotojas neatsako už sugadintą pakuotę. 

Jei originali prekių pakuotę yra pažeista arba prekių naudojimas bandymo laikotarpiu viršija pagrįstą prekių apžiurai reikalingą apimtį arba jei grąžinamos prekių prekės nėra panašios į naujas panašias prekes Budopunkt turi teisę vienašališkai išskaityti kompensacijos kompensaciją.

Kompensacijos dydis nustatomas atsižvelgiant į galimą grąžintų prekių vertės sumažėjimo mastą, o apie kompensacijos dydį klientui pranešama kuo greičiau po kompensacijos sumos nustatymo. Grąžinimo galimybės

 

Grąžinimo pristatymo išlaidas apmoka klientas, nebent klientui buvo išsiųsta neteisinga ar brokuota prekė. 

SmartPOST paštomatu klientas paketą gali grąžinti į artimiausia SmartPOST paštomatą, gavęs prekes, remdamasis SMS žinute gautu grąžinimo kodu. Klientui, grąžinant prekę su grąžinimo kodu, mokėti nieko nereikia, nes SmartPOST už grąžinimą išrašo sąskaitą Budopunkt. Budopunkt savo ruožtu išskaičiuoja grąžinimo pristatymo kainą iš klientui grąžinamos sumos. SmartPOST grąžinamos pakuotės pristatymo kaina yra 2.9€.

Omniva paštomatu klientas paketą gali grąžinti į artimiausia Omniva paštomatą, gavęs prekes, remdamasis SMS žinute gautu grąžinimo kodu. Klientui, grąžinant prekę su grąžinimo kodu, mokėti nieko nereikia, nes Omniva už grąžinimą išrašo sąskaitą Budopunkt. Budopunkt savo ruožtu išskaičiuoja grąžinimo pristatymo kainą iš klientui grąžinamos sumos. Omniva grąžinamos pakuotės pristatymo kaina yra 2.9€.

Jei siunta buvo pristatyta per kurjerių tarnybą, klientas turi kreiptis į Budopunkt, kuri surengs kurjerio kvietimą. Grąžindamas kurjeriui paketą, klientas neturi nieko mokėti nes atsiėmimą organizuoja Budopunkt. Budopunkt savo ruožtu išskaičiuoja grąžinimo pristatymo kainą iš klientui grąžinamos sumos. Prieš organizuodamas pakuotės paėmimą Budopunkt informuoja klientą apie grąžinamos pakuotės pristatymo išlaidų sumą. 

 

Klientas taip pat gali pats grąžinti prekę pristatydamas į Budopunkt parduotuvę, remdamasis šia išankstine sutartimi. Adresu: savanorių pr. 284A, Kaunas. 

Pirkimo sumos grąžinimas

 

Budopunkt nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Budopunkt pranešimo apie sutarties atsisakymą gavimo, grąžina klientui sumokėta sumokėtą sumą.  

Pirkėjas privalo grąžinti prekes per 14 dienų nuo paraiškos pateikimo arba pateikti įrodymą, kad per minėtą laikotarpį jis perdavė prekes vežėjui. 

Internetinė parduotuvė gali atsisakyti grąžinti pinigus, kol nebus grąžinta prekė, kuriai taikoma sutartis, arba kol pirkėjas pateiks įrodymą, kad grąžino prekę, atsižvelgiant į tai, kad įvyksta anksčiau. 

Paraišką pirkėjas gali pateikti rašydamas adresu info@budopunkt.lt.

14 dienų prekių grąžinimo teisė netaikoma prekėms, pagamintoms ar užsakytoms atsižvelgiant į asmeninius kliento poreikius; greitai gendančių ar pasenusių prekių atveju; negabaritinių gaminių (pvz.: bokso kriaušes, dziudo tatamis, delionė)

Grąžinimo teisė netaikoma produktams, kurių negalima grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių ir kurie yra atidaryti po pristatymo. (pvz.: bokso bintai, dantų apsaugos priemonės, kirkšnies ir krūtinės apsaugos priemonės).

Budopunkt nekompensuos gamtinių padarinių padarytos žalos.

Grąžinimo teisė netaikoma juridiniams asmenims. Vartotojų apsaugos įstatymo prasme vartotojas yra privatus asmuo. 

Grąžindamas prekę kurjeriui, paslaugų teikėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, jei prekė nėra tinkamai ir saugiai supakuota. Kurjerio, už antrą grįžimą, išlaidas padengia klientas.