NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Prekių grąžinimas

Klientas turi teisę atsisakyti sutarties ir pakeisti ar grąžinti pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakytų prekių gavimo. 

Prekės gali būti išbandytos ir patikrintos, kad būtų užtikrintas jų tinkamumas ar netinkamumas, tačiau bandymo metu turi būti užtikrintas minimalus poveikis prekėms ir jų pakuotėms. 

P.S.! Bandymas reiškia tą patį naudojimą, kuris yra įprastas mažmeninės prekybos įmonėse prieš perkant. Pvz.: nemuškite bokso kriaušės su bokso pirštine, nesimankštinkite ant jogos kilimėlio ir pan.

Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, originaliame ženklinime ir tokios pat sudeties kaip ir pristatymo klientui metu. Prekės, kurios atkeliauja pas klientą pakuotėje, taip pat turi būti padalintos ir supakuotos taip pat, kaip ir tada, kaip prekės pristatomos klientui. 

Jei įmanoma atidaryti prekių pakuotę nepažeidžiant pakuotės. Klientas įsipareigoja pakuotę atidaryti tokiu būdu. Prekės, pritvirtintos prie prekių, siekiant apsaugoti prekių būklę (pvz.: apsauginės plėvelės), kurios netrukdo prekių patikrinimui, grąžinant prekes neturi būti išimamos. Jei pakuotės negalima atidaryti nepažeidžiant / nesulaužant, vartotojas neatsako už sugadintą pakuotę. 

Jei originali prekių pakuotę yra pažeista arba prekių naudojimas bandymo laikotarpiu viršija pagrįstą prekių apžiurai reikalingą apimtį arba jei grąžinamos prekių prekės nėra panašios į naujas panašias prekes Budopunkt turi teisę vienašališkai išskaityti kompensacijos kompensaciją.

Kompensacijos dydis nustatomas atsižvelgiant į galimą grąžintų prekių vertės sumažėjimo mastą, o apie kompensacijos dydį klientui pranešama kuo greičiau po kompensacijos sumos nustatymo. GRĄŽINIMO PROCESAS

 

  • Užpildykite grąžinimo formą (ją galite atsisiųsti čia), atsispausdinkite ir pridėkite prie siuntos. Jei negalite atsispausdinti, atsiųskite užpildytą grąžinimo formą el. paštu - info@budopunkt.lt. Taip pat informuokite mus apie prekių grąžinimą ar keitimą el. paštu info@budopunkt.lt
  • Išsiųskite siuntą grąžinimui.

 

Grąžinamos prekės pristatymo išlaidas apmoka klientas, nebent klientui buvo išsiųsta netinkama arba nekokybiška prekė. 

GRĄŽINIMO BŪDAI

SmartPOST paštomatas

Omniva paštomatas

Kurjeris

APRAŠYMAS

 

Klientas gali grąžinti SmartPOST siuntų automato pakuotę į artimiausią SmartPOST siuntų automatą, gavęs prekes pagal asmeninį grąžinimo kodą, gautą SMS žinute.

 

Grąžinant prekę su grąžinimo kodu, Klientas neturi nieko mokėti, nes SmartPOST išrašo Budopunkt sąskaitą už grąžinimą. Budopunkt savo ruožtu iš Klientui grąžinamos sumos išskaičiuoja grąžinimo pristatymo išlaidas.

 

 

Omniva - Kaip grąžinti siuntą

Omniva siuntų automato pakuotę Klientas gali grąžinti į artimiausią Omniva siuntų automatą gavęs prekes pagal asmeninį grąžinimo kodą, gautą SMS žinute.

 

Grąžinant prekę su grąžinimo kodu, Klientas neturi nieko mokėti, nes Omniva už grąžinimą išrašo Budopunkt sąskaitą. Budopunkt savo ruožtu iš Klientui grąžinamos sumos išskaičiuoja grąžinimo pristatymo išlaidas.

 

Jei siunta buvo pristatyta per kurjerių tarnybą, Klientas turi susisiekti su Budopunktu, kuris suorganizuos kurjerio kvietimą.

 

Grąžinant kurjerio prekę Klientas neturi nieko mokėti, nes atsiėmimą organizuoja Budopunktas. Budopunkt savo ruožtu iš Klientui grąžinamos sumos išskaičiuoja grąžinimo pristatymo išlaidas.

 

 

GRĄŽINIMO SIUNTIMO IŠLAIDOS

5.99€

7.50€

Budopunkt informuoja Klientą apie pristatymo išlaidų dydį prieš pasirūpindamas atsiėmimu.

Pirkimo sumos grąžinimas

 

Budopunkt nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Budopunkt pranešimo apie sutarties atsisakymą gavimo, grąžina klientui sumokėta sumokėtą sumą.  

Pirkėjas privalo grąžinti prekes per 14 dienų nuo paraiškos pateikimo arba pateikti įrodymą, kad per minėtą laikotarpį jis perdavė prekes vežėjui. 

Internetinė parduotuvė gali atsisakyti grąžinti pinigus, kol nebus grąžinta prekė, kuriai taikoma sutartis, arba kol pirkėjas pateiks įrodymą, kad grąžino prekę, atsižvelgiant į tai, kad įvyksta anksčiau. 

Paraišką pirkėjas gali pateikti rašydamas adresu info@budopunkt.lt.

14 dienų prekių grąžinimo teisė netaikoma prekėms, pagamintoms ar užsakytoms atsižvelgiant į asmeninius kliento poreikius; greitai gendančių ar pasenusių prekių atveju; negabaritinių gaminių (pvz.: bokso kriaušes, dziudo tatamis, delionė)

Grąžinimo teisė netaikoma produktams, kurių negalima grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių ir kurie yra atidaryti po pristatymo. (pvz.: bokso bintai, dantų apsaugos priemonės, kirkšnies ir krūtinės apsaugos priemonės).

Budopunkt nekompensuos gamtinių padarinių padarytos žalos.

Grąžinimo teisė netaikoma juridiniams asmenims. Vartotojų apsaugos įstatymo prasme vartotojas yra privatus asmuo. 

Grąžindamas prekę kurjeriui, paslaugų teikėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, jei prekė nėra tinkamai ir saugiai supakuota. Kurjerio, už antrą grįžimą, išlaidas padengia klientas.