NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Bandažai

10 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Dojo Elastic bandažas
  9,00 €
 2. Dojo Patrol bandažas
  9,00 €
 3. Daedo ITF approved mens Groin Guard
  19,00 €
 4. Tokaido WKF Moterų kirkšnių apsauga
  20,00 €
 5. Daedo WT approved Womens bandažas
  20,00 €
 6. Daedo WT approved mens Groin Guard
  22,00 €
 7. Tokaido Kompresiniai šortai su kirkšnių apsauga
  30,00 €
 8. Adidas moterų kirkšnių apsauga
  35,00 €
 9. Venum Competitor bandažas
  37,00 €
 10. Venum Challenger bandažas
  30,00 €
Loading ...Load More ...

10 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Kirkšnies svarba ir apsaugos galimybė

Kirkšnies apsauga yra apsauga, pritvirtinta prie kirkšnies srities su juostomis arba elastine guma, kuri sustabdo ir apsaugo nuo smūgių. Kojų apsaugos yra skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Dėvėkite apatinius ir kitus drabužius.

Naudojimas neapsiriboja kovos menais, kurie apima smūgius. Tinkama priemonė taip pat yra yra kovojant rankomis, pavyzdžiui, imtynės, kur pavyzdžiui, galite netyčia atstirengti į kelį ar koją į jautrią vietą.


Kokios galimybės yra?

Trys dažniausiai pasitaikantys variantai yra elastingi ir lenkiami šonuose, metaliniai ir suvarstomi, taip pat kirkšnies apsauga moterims. Modeliai su lanksčiais šonais ir elastinga guma yra populiariausi ir pateikiami didesniame asortimente. Matavimai atitinka juosmens apimtį, o tvarsčio dydis nesikeičia (išskyrus vaikų/suaugusiųjų dydžių skirtumą).

Kirkšnies apsaugai su lanksčiais šonais yra patogesni treniruotėse, nei su kietais paviršiais, tačiau jie taip pat apsaugo nuo smūgių. Lankstus kraštas nereiškia, kad smūgio metu, juosta sulenkiama į vidų. Tvarsčiai yra stiprūs priekyje ir viršuje, atlaiko smūgius ir paskirsto juos tarp minkštų kraštų. Lankstus kraštas leidžia daugiau judėti, netrikdant kojos vidaus. Elastiniai guminiai tvirtinimai, ties šlaunimi ir aplink koją tvirtai laiko kirkšnies apsaugą.

Metainė ir suvarstoma ar kitokia tvirta ir suvarstoma apsauga turi konkretesnį tikslą. Tokia apsauga turės taip pat turės sąmoningą smūgį tarp kojų. Briaunos yra lengvai padengtos oda arba tekstilės gaminiais, tačiau mažiau minkštesnė. Virvelės lieka tvirtai pritvirtintos prie kojos, kaip mazguojamos, tačiau nesuteikia tiek judėjimo laisvės, kaip elastingos tvirtinimo detalės. Taip pat neįmanoma visiškai sulenkti/sukryžiuoti kojų nejaučiant apsaugos. Šis modelis labiau tinka vertikaliai kovai, kur yra mažiau parterio ir artimos kovos.

Moteriškos kirkšnies apsauga yra pagaminta iš minkštos medžiagos ir paprastai turi minkštą plokštelę/plastiką. Tvirtinimo detalės yra lanksčios, o apsauga netrukdo judėti, jei priprantate.

 

Kaip ir kokia kirkšnies apsaugą pasirinkti?

Renkantis kirkšnies apsaugą didžiausią reikšmę turi juosmens apimtis. Elastinė apsauga turėtų būti labai prigludusi, ypač pradžioje, nes gumos medžiaga šiek tiek vėliau išsitempia. Nėrinių modeliai yra universalūs. Ginantis apsauga neturėtų kabintis ar smarkiai būti laisva. Geriau būtų ringtis kuo mačiau trikdančius ir lengvai pripratančius kirkšnies apsaugas, nebent Jums reikia kažko krentaus, konkrečiam tikslui.

Wacoku ir Venum turime labiausiai paplitusį kirkšnies apsaugų stilių su eleatingų apsaugų užsegimu ir lanksčiais/guminiais kraštais, o kai kurie Venum modeliai turi dvigubą apsaugą.

Wacoku, Ringhorns, Daedo modeliai turi tvirtesnį kraštą, bet yr elastingi. Twins taip pat turi metalinius kirkšnies apsaugas. Wacoku, Ringhorns ir Daedo siūlo moterų apsaugą nuo kirkšnies.ą dar reikia žinoti?
Ant kai kurių jungčių yra nuimamos ir lengvai prižiūrimos. Jei tvarstis elastinis ir medvilninis įklotas yra viena bendra medžiaga, todėl jų negalima skalbti. Atkreipkite dėmesį į įkloto storį, ypač ant moterų kirkšnies apsaugų. Jei minkštinančios putos/audinys yra per tirštas, sunku visiškai išdžiūti, nuplaunant vandeniu. Po treniruotės visada nusausinkite apsaugą kambario temperatūroje.

Ieškokite patogių kelnių ar kimono, kad galėtumėte dėvėti savo naują kirkšnies apsaugą. Pasiimkite pirštines ir apsaugą, kad galėtumėte kovoti per treniruotes, ir patikrinkite, ar pasirenkami apsauginiai skydai ir pirštinės, skirtos naudoti namuose.