NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.
Opro Mouthguards

Dantų apsaugos

1-15 prekės iš 44

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Opro Self-Fit GEN5 Anti-Microbial mouthguard case
  6,00 €
 2. Opro Instant Custom Jaws burnos apsauga
  35,00 €
 3. Opro Self-Fit GEN5 Platinum Fangz burnos apsauga
  34,00 €
 4. Opro Instant Custom UFC Strike burnos apsauga
  35,00 €
 5. Opro Instant Custom Single Colour burnos apsauga
  35,00 €
 6. Opro Power-Fit Braces Single Color Adult dantų apsauga
  34,00 €
 7. Opro Bronze Adult burnos apsauga
  9,00 €
 8. Opro Gold Youth dantų apsauga
  15,00 €
 9. Opro Bronze UFC Adult burnos apsauga
  9,00 €
 10. Opro Bronze UFC Youth burnos apsauga
  9,00 €
 11. Opro Power-Fit Jaws Youth dantų apsauga
  nuo 34,00 €
 12. Opro Snap-Fit Adult burnos apsauga
  6,00 €
 13. Opro Silver Youth burnos apsauga
  15,00 €
 14. Opro Antimikrobinis apsaugos dėklas
  6,00 €
 15. Opro Platinum UFC Adult dantų apsauga
  28,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 44

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Kaip išsirinkti dantų apsaugos priemones?

Burnos apsauga yra reikalinga tiek sparingo metu, tiek sportuojant, kur yra pavojus, pavyzdžiui, sąlytis su petimi ar veidu. Burnos apsauga dažniausiai būna skirta viršutiniams dantims ir yra skirtingų storių. Viršutiniai dantys yra priekiniai, todėl tiesiogiai pataikytas smūgis priverčia smakrą spaustis ir tarp dantų susidaro smūgis.

Taip pat yra ir dvipusių dantų apsaugų, tačiau jomis sunkiau kvėpuoti, jos yra nepatogios ir yra didesnio dydžio. Yra specialūs modeliai nešiojantiems breketus, kadangi sukandimas nuolat keičiasi. Du pagrindiniai tipai yra viduje užpildyti formuoti burnos apsaugai ir plonesnis vienas sluoksnis.

 

Užpildytas geliu, tai yra formuotas ar plonas?

Po paruošimo suformuota dantų apsauga įgauna dantų forma, todėl tvirtai lieka ant viršutinių dantų. Shaped arba Gel modeliai skirti visoms sporto šakoms, kur kas nors Jums bando smogti į veidą arba yra tokia galimybę. Jie atrodo storesni, bet tinka nuo treniruočių iki varžybų.

Gelinės dantų apsaugos yra su lygiu arba banguotu paviršiumi. Banguotos apsaugos priemonės yra skirtos kvėpuoti per nosį suspaustais dantimis. Jų minusas yra, kad jaučiamas jausmas, kad tarp dantų yra kažkas ir atvėrus burną apatiniai dantys ne visuomet tiksliai pataiko į reikiamą vietą (). Tačiau privalumas yra tas, kad apsaugos yra tankesnės, o dantys yra tvirčiau pritvirtintos. Pasirinkite šį modelį, jei anksčiau naudojate burnos apsaugas.

Lygaus pagrindo apatinės apsaugos yra universalios ir tinka visiems. Tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems šis modelis suteikia pakankamą apsaugą, kad Jūsų dantys būtų sveiki. Šis modelis leidžia kvėpuoti tiek atvira burna, tiek sukastais dantimis.

Storis priklauso nuo naudojimo. Pavyzdžiui, OPRO yra skirtingų lygių: treniruotės, sparingas, varžybos, įgūdžiai. Kuo storesnė dantų apsauga, tuo geriau ji apsaugo.