NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Šalmai

1-15 prekės iš 47

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Daedo WT mask galvos apsauga
  66,00 €
 2. Daedo WT mask galvos apsauga
  66,00 €
 3. Adidas IBA šalmas
  100,00 €
 4. Adidas Youth bokso šalmas
  50,00 €
 5. Adidas Youth bokso šalmas
  50,00 €
 6. Adidas IBA šalmas
  100,00 €
 7. Arawaza WKF šalmas
  nuo 49,00 €
 8. Century Determination WAKO bokso šalmas
  nuo 51,00 €
 9. Century Determination WAKO bokso šalmas
  nuo 51,00 €
 10. Daedo WT approved Mask galvos apsauga
  27,00 €
 11. Daedo ITF taekwondo šalmas
  89,00 €
 12. Daedo ITF taekwondo šalmas
  45,00 €
 13. Daedo WT approved galvos apsauga
  39,00 €
 14. Daedo ITF taekwondo šalmas
  89,00 €
 15. Daedo ITF PU taekwondo šalmas
  45,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 47

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant galvos apsaugą ir kaip išsirinkti?

Galvos apsauga yra pagalvė Jums ir Jūsų veidui. Apsauga minkština smūgius ir apsaugo nuo įbrėžimų. Paprastai, apsauga pakaušio dalyje yra tvirtinama velcro juostele, o kitos dalys turi reguliuojamą aukštį. Galvos apsaugoje visada yra atskira ausų vieta. Yra daug skirtingų tipų galvos apsaugos, viskas priklauso nuo naudojimo paskirties ir sporto.

Labiausiai yra paplitusi klasikinės sparingo galvos apsaugos kurios turi uždarą smakrą, skruostų pagalvėles, kaktos ir šonines pagalvėles.Tinka visoms treniruotėms su pirštinėmis, tokioms kaip boksas, MMA, kikboksas, ir kt. Modeliai be smakro smakro ir skruostų apsaugų yra skirta varžyboms ar specialioms treniruotėms.

Asortimente yra minkšti ir skinex/odos modeliai. Iš minkštos tekstilės pagaminta apsauga yra saugesnė ant galvos ir nesisuka taip lengvai, tačiau ją prižiūrėti yra sunkiau ir ji greičiau įgauna nemalonų kvapą. Iš lygios apsaugos pagaminta apsauga turėtų geriau priglusti prie galvos, o tuščios vietos netūrėtų būti tiek daug, tačiau daugelis žmonių mano, kad treniruočių tipo apsauga yra patogesnė ir lengviau prižiūrima.

Taekwondo yra atskiros galvos apsaugos, kurios yra lengvesnės, atviros prie smakro ir su kitokiu tvirtinimu. Kadangi Taekwondo turi didesnę smūgio į pakaušį riziką, už galvos yra daugiau apsaugos, o laikiklis juda po smakru. Ausys nėra atviros, tačiau po apsauga yra atskira vieta ausims.

Galvos apsauga su apsauginiu stiklu,kordu ar kitu specialiu gaubtu skirtos tam tikroms sporto šakoms. Pavyzdžiui kendo, iaido ir kitiems, kovos stiliams, kuriuose naudojami ginklai iš medžio, metalo ar kitų medžiagų. Pasitarkite su treneriu, kuris Jums tinka

 

Galvos apsauga - kaip pasirinkti dydį?

Renkantis apsaugos priemonės dydi svarbiausia yra ausų padėtis. Ausys visada turi būti numatytų skylių/angų viduje, o ausys neturi būti užspaudžiamos kraštuose. Jei jūsų ausis pastatyta neteisingai ir po kraštu, gausite daugiau žalos nei apsaugos. Galvos apausa neturi linguoti aplink galvą, Modeliuose su smakro apsauga, smakras turi būti arti atvarto krašto. Jei tarp veido ir apsaugos yra tusčia vieta, smųgis iš dalies praeis per galvos apsaugą.

 

Ką dar reikia žinoti?

Kadangi galvos apsaugos negalima plauti, svarbi yra kasdieninė priežiūra. Po treniruotės būtina galvos apsaugą iš maišelio ir leisti jai išdžiūti kambario temperatūroje. Odinius gaminius galima valyti drėgna šluoste. Jei norite surišti raištlelius, pabandykite paslėpti laidus pakoregavę dydį. Virvelės dažnai įstringa į Velcro tvirtinimo detalių ir tampa netvarkingos ir blogėja, kaip paliekamos laisvai sukabinti.

Mes turime prekių kiekvienam, pagal jūsų skonį. Kings ir Twings galvos apsauga yra pagaminta iš odos, o Venum ir StarPro turi minkštesnę tekstilės dalį. Yra Wacoku, Daedo ir Top ten modeliai, skirti konkrečioms sporto šakoms, taip pat yra ir universalių modelių.

Bokso pirštinės, kojų apsaugos, dantų apsaugos yra susijusios su galvos apsaugomis. Be įvairių apsaugos priemonių siūlome Jums peržiūrėti mūsų atsistatymo ir fitneso produktų asortimentą.