PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ 2.99 € | GREITAS PRISTATYMAS | GRĄŽINIMO TERMINAS 14 DIENŲ

Kojų apsaugos

1-15 prekės iš 143

puslapyje
Mažėjantis
 1. Arawaza WKF Style karate kojų apsaugos
  40,00 €
 2. Arawaza WKF Style karate kojų apsaugos
  40,00 €
 3. Arawaza WKF karate kojų apsaugos
  50,00 €
 4. Arawaza WKF karate kojų apsaugos
  50,00 €
 5. Booster Champion kojų apsaugos
  35,00 €
 6. Century Brave kojų apsaugos
  40,00 €
 7. Daedo WTF approved kojų apsaugos
  nuo 24,00 €
 8. Daedo ITF PU bateliai saugiems spyriams
  33,00 €
 9. Daedo Captain America Foot Protectors
  35,00 €
 10. Daedo TKD kojų apsaugos
  nuo 30,00 €
 11. Daedo ITF PU bateliai saugiems spyriams
  33,00 €
 12. Daedo Spiderman Foot Protectors
  35,00 €
 13. Fairtex Elastic kojų apsaugos
  45,00 €
 14. Fairtex Neoprene kojų apsaugos
  nuo 65,00 €
 15. Fairtex Taipoksi kojų apsaugos
  nuo 69,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 143

puslapyje
Mažėjantis

Kaip pasirinkti apsauginius skydus?

Apsaugos skydai yra Jūsų kojų apsauga. Naudojami sparinge, bokso maišų smūgiams, ar kitoms situacijoms, kai yra pavojus susižeisti. Labiausiai paplitusios yra viso kontakto blauzdų apsaugos, kurios yra storesnės, apsaugančios blauzdą ir pėdą. Dažniausiai skirtos sparingui. Plonesnės blauzdos apsaugos naudojamos skirtingiems stiliams, atsižvelgiant į smūgio jėgą ir paskirtį.


Kuo skiriasi apsauginiai skydai?

Viso kontakto skydai yra universalūs, bet ne tokie patogūs kaip ploni skydai. Dauguma pradedančiųjų pradeda nuo universalių. Jie tinka daugumai sporto šakų, tokių kaip kikboksas, muay thai ar boksas.

Dauguma apsauginių skydų turi du velcro diržus už blauzdos ir dvi elastines juostas, vieną už kulno, kitą - po koja. Apsauga turi apimti visą blauzdos ilgį, tačiau ištiesus koją neturi liesti kelio. Jei viršutinis velcro yra virš kelių arba trukdo sulenkti kojas, pasirinkite mažesnį dydį.

Pirštai gali išsikišti iš po apsaugos, tačiau smūgio metu apsauga neturi atsileisti. Jei elastingumas po koja yra tiesiai po nykščiu, sagtis labai greitai susidėvės ir apsauga jums bus per didelė. Didesnėms blauzdikaulių apsaugoms nedidelis kojos judesys yra normalus, tačiau naudodamiesi apsauga nesisukite į šoną.

Plonesnės ar ,,kojinės’’ stiliaus kojų apsaugos nėra skirtos sparingui. Visų pirma, apsaugos skydas apsaugo Jus, o ne jūsų partnerį. Naudojant letenų, kumščio treniruotėse arba, pavyzdžiui, MMA varžybose, kur apsauga trukdo kovojant ranka rankon ir ant žemės.

Išimtis yra vaikų ar pradedančiųjų treniruotės, kur smūgio jėga dar nėra tokia stipri, o sparingas yra minimalus ir ramus. Pasirinkite iš ,,kojinės’’ stiliaus apsaugų ir klasikinių apsaugų su dviem „Velcro“ dirželiais ir dviem elastingais guminiais tvirtinimo elementais.


Kokias kojų apsaugas pasirinkti?

Mes siūlome platų apsaugos produktų asortimentą. King yra kokybiškas prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje, tačiau į kojų apsaugas verta atkreipti dėmesį. Būtent, „King shin“ apsaugos yra didesnės nei kitų gamintojų, o ypač imtynių sporto metu, įsitikinkite, kad smūgio metu piršto apsauga nėra per ilga, kad pasiektų žemę.

Venum turi pilno kontakto, vidutinio ilgio ir kojinių stiliaus apsaugas. Venum sukurtas taip, kad būtų tvirtesnis ir lengvesnis nei kiti prekės ženklai.

Starpro, Top Ten ir kitos klasikinės pilno kontakto apsaugos yra universalios ir tinka pradedantiesiems.

Apsauginių skydų negalima plauti, todėl svarbu juos reguliariai prižiūrėti. Didžiausia klaida - po treniruotės juos paliekti sporto krepšyje. Išimkite iš sportinio krepšio ir išdžiovinkite po kiekvienos treniruotės.

Eidami į treniruotę rinkitės bokso pirštines, bokso tvarsčius ir dantų apsaugas. Treniruodamiesi namuose ar su draugu, taip pat susipažinkite su smūginių paviršių ir atstatymo įrangos pasirinkimu.