NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Bokso letenos ir skydai nuo smūgių

1-15 prekės iš 62

puslapyje
Mažėjantis
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 62

puslapyje
Mažėjantis

Kodėl ir kam yra reikalingi smūgio skydai ir letenos?

Kojų ir smūgio skydai yra rankiniai arba nuimami smūginiai paviršiai, ant kurių galite treniruoti savo tikslumą, stiprumą ir techniką. Pėdų forma, svoris ir dydis bei smūgio apsaugos yra tinkamos naudoti.

Lengvesnės kojos ir taikiniai leidžia greitai ir lengvai pataikyti. Spardymas į galvą dažnai atliekami ant lengvesnio paviršiaus, nes smūgiuojant į bokso maišą su kietu nykščiu galima susižeisti pėdą.

Sunkesni paviršiai sukuria tikroviškesnį smūgio pojūtį, kai pataikoma į taikinį ir jaučiama, kad į ką nors pataikėte. Tai imituoja smūgį priešui, o kūno svoris ir smūgio jėga neperžengia smogiamojo paviršiaus ribų. Geras pasirinkimas intensyvesniems ir galingesniems smūgiams.

 

Kokios formos ir galimybės yra ir kodėl?

Taikiniai yra lengvi, skirti vienam smūgiui su minimaliu pasipriešinimu. Greičiau praktikuoti tikslumą.

Smulkesnėms kojoms su apvaliu ir plokščiu paviršiumi yra skirti smugiuoti. Net ir su lengvesnėmis letenomis partneris paprastai smogia lengvai, kad būtų realesnis smūgio jausmas. Kitas panaudojimas yra kojų smūgiai (ypač aukšti smūgiai), kai smūgis nevyksta, o tik lengvas prisilietimas.

Letenos, kurių prailginimas yra ties riešu ir po riešu, yra skirtos smūgiams ir spyriams. Apvalumas prisideda prie geresnio pėdos įsisavinimo, nes smūgis iš lygaus paviršiaus gali įtakoti paslydima ir yra galimybė pataikyti į partnerį. Galima naudoti kaip mažesnes apvalias letenas ir priimti smūgius. Universalesnis lengvesnis variantas.

Kitas žingsnis - nedideli smūgio skydai arba rankomis pritvirtintos letenos. Jie dažnai yra sunkesni, plokšti ir išlenkti. Skirtos stipriems smūgiams ir spyriams. Juos dažnai naudoja treneriai, kurie ruošia sportininkus varžyboms (kad daugiau jėgos iš skirtingų kampų / aukščio praktikuotų smūgio technikas).

Smūgio skydai yra dideli, storu paviršiumi, pirmiausia skirti smūgiams. Į skydą galima pataikyti visa jėga, o smūgis sušvelninamas tiek, kad partneris nebūtų sužeistas. Paprastai jie yra su trim užsegimais, kuriuos galima laikyti viena ar dviem rankomis.

Smūgio skydai ir montuojami paviršiai leidžia savarankiškai treniruotis ir būna įvairių formų. Skirti jėgos smūgiams. Ant kampinių paviršių galite praktikuoti tiesius smūgius, kablius ir spyrius. Geras pasirinkimas treniruotėms namuose.


Ką dar reikėtų žinoti apie smūgio skydus ir letenas?

Pažengusiems mes rekomenduojame odines letenas ir skydus, nes oda ilgiau tarnauja galingais smūgiais. Priežiūra apsiriboja valymu drėgna šluoste ar specialių produktų naudojimu. Smūgio skydai ir letenos neturi būti daužomi ginklais iš medžio, metalo ar kitų kietų medžiagų.

Raskite tinkamus bokso tvarsčius, pirštines ir kojų apsaugas, kad galėtumėte mėgautis treniruotėmis. Galvosūkių kilimėliai ir atstatymo įrankiai praverčia namų treniruotės metu.