NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

BJJ kimono

1-15 prekės iš 21

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Ippon Gear 365 BJJ kimono
  129,00 €
 2. Ippon Gear 365 BJJ kimono
  129,00 €
 3. Ippon Gear 365 BJJ kimono
  129,00 €
 4. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ kelnės
  59,00 €
 5. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ kelnės
  59,00 €
 6. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ kelnės
  59,00 €
 7. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ striukė
  nuo 66,00 €
 8. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ striukė
  nuo 65,00 €
 9. Ippon Gear Grind Ultra Light BJJ striukė
  nuo 67,00 €
 10. Ippon Gear Rookie BJJ kimono
  89,00 €
 11. Ippon Gear Rookie BJJ kimono
  89,00 €
 12. Ippon Gear Rookie BJJ kimono
  89,00 €
 13. Ippon Gear Rookie Kids BJJ kimono
  69,00 €
 14. Ippon Gear Rookie Kids BJJ kimono
  69,00 €
 15. Ippon Gear Rookie Kids BJJ kimono
  69,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 21

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Kas yra BJJ ir kaip išsirinkti tinkamą BJJ kimono?

BJJ arba Braziliškas Jiu-Jitsu yra kova su rankomis, kurioje nėra smūgių. Tikslas yra nugalėti varžovą smaugimu, skausmingu veiksmu arba taškais varžybose. Be diržo spalvų, diržas turi juodą dalį ant kurios yra baltos juostelės nurodančios kelią į kitą lygį (ant diržo yra iki keturių juostų, po kurių - naujos spalvos diržas).

Varžybose kova prasideda stovint, tačiau dažniausiai kova vyksta parteryje, bandant nugalėti priešininką. Varžybos vyksta su kimono ar gi, arba no-gi stiliuje. Varžybose sportininkai sveriami su kimono, todėl varžybų gi yra lengvesnė, nei treniruočių gi.

BJJ Gi sudaro stora apykaklė ir patvari medžiaga, skirta suimti, laikyti, mesti. Taip pat atlikti smaugimus ar skausmingus veiksmus. Braziliška Jiu-Jitsu kimono yra panaši į dziudo kimono savo storiu ir medžiaga, tačiau yra su kitokiais pjūviais, kurie suteikia didesnį mobilumą ir tinkamumą kūnui. BJJ Jūs taip pat galite sugriebti ir traukti už diržo, todėl BJJ diržas yra pagamintas iš storesnės medžiagos.

No-gi stiliui naudojami klasikiniai MMA drabužiai, apsaugos ir marškinėliai. Kompresinės kelnės ir ,,Rashguard’’ yra labai panašūs dalykai, bet ne visada atlieka vienodą funkcija. Kompresinių kelnių tikslas yra sukurti lengvą įtampą aplink kūną, kad kraujotaka ir raumenys nesijaustų pavargę. ,,Rashguard’’ atlieka ta pačia apsaugą, tačiau ji yra pagaminta iš slidesnės medžiagos, nes jos pagrindinis tikslas yra apsaugoti naudotoja nuo nudegimų (pratrynus tatamį atsiranda įbrėžimai, kurie sukelia prakaito deginimo pojūtį ir gali šiek tiek perštėti).

Treniruotėms rekomenduojame rinktis storesnį kimono. Plonesni varžybų kimono yra lengvesni ir kartais patogesni, tačiau jų tarnavimo laikas yra trumpesnis.

 

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio BJJ kimono?

Brazilijos Jiu-Jitsu dydžiai nurodomi skirtingai. Suaugusiųjų dydis yra žymimas A, po kurio seka skaičiai ir kelios raidės, pvz., A2XL. Vaikų gi prasideda raide M. Skaičius rodo gi ilgį, tačiau didėjant skaičiui, didėja ir plotis. Paskutinės raidės yra vieno modelio variacijos. Dažniausiai pasitaiko trys variantai: H - to paties ilgio, bet platesni, L - rankovės ir kelnės šiek tiek ilgesnės, o XL - dar ilgesnės rankovės ir kelnės.

Paprastai BJJ kimono turi būti ilgesnis nei vartotojas, po kelių plovimų gi šiek tiek susitraukia. Net iš anksto išplauta kimono susitraukia 3–5 cm, o rankovės pasiekia riešą ir tampa tinkamo ilgio. Kelnės turi būti iki kulkšnies, bet neturėtų būti ant žemės ar po kulnu. Perkant naują kimono, rankovės gali būti maždaug 4 cm ilgesnės už riešą. Po kelių plovimų gi turėtų būti tinkamo dydžio.

 

Kaip prižiūrėti BJJ gi?

Gi rekomenduojama skalbti po kiekvienos treniruotės, nes nemalonus kvapas partneriui yra labai nemaloni patirtis. Visada skalbkite vėsiu vandeniu, kuris paprastai yra 30 laipsnių, tačiau žiūrėkite instrukcijas, kaip plauti gi. Kimono negalima dėti į džiovyklę. Džiovyklėje kimono labai susitraukia ir negali normalizuotis. Džiovinkite ant pakabos, palikdami pakabinti kambario temperatūroje.

Diržų negalima skalbti skalbimo mašinoje. Daugelis diržų pablogės po pirmo skalbimo ir jo bus nebegalima naudoti.

 

Ką galite rasti pas mus?

Tatami koviniai drabužiai specializuojasi brazilų Jiu Jitsu ekipuotėje ir siūlo treniruočių kimono bei plonesnius variantus. Be kimono, yra daugybė no-gi komplektų, tarp kurių galite rasti specialių kompresinių įrankių ir antblauzdžių arba MMA stiliaus kelnių ir marškinių. Venum siūlo plonesnius, bet ne visai varžybinius kimono, taip pat įvairiausius MMA įrankius, drabužius ir Rashguard.

Be patogaus gi, pasiimkite apsauginį dantų ir kirkšnių įtaisą. Kadangi tempimas ir lankstumas yra labai svarbūs BJJ, patikrinkite mūsų atstatymo ir jogos įrangą.