NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.
Budopunkt Ippon Gear Judo

Dziudo kimono

1-15 prekės iš 57

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Starpro Beginner dziudo kimono
  nuo 9,00 €
 2. Starpro Kids dziudo kimono
  nuo 12,00 €
 3. Starpro Kids dziudo kimono
  nuo 12,00 €
 4. Phoenix dziudo dziudo kimono kelnės
  nuo 13,00 €
 5. Starpro Student dziudo kimono
  nuo 13,00 €
 6. Ippon Gear Beginner dziudo kimono
  nuo 15,00 €
 7. Ippon Gear Beginner dziudo kimono
  nuo 20,00 €
 8. Ippon Gear Future dziudo kimono
  nuo 20,00 €
 9. Phoenix dziudo kimono kelnės
  nuo 20,00 €
 10. Dojo Go judo kimono
  nuo 22,00 €
 11. Ippon Gear Future 2.0 dziudo kimono
  nuo 25,00 €
 12. Ippon Gear Legend IJF judo kelnės
  nuo 25,00 €
 13. Ippon Gear Future 2.0 dziudo kimono
  nuo 25,00 €
 14. Ippon Gear Future 2.0 dziudo kimono
  nuo 25,00 €
 15. Ippon Gear Beginner 2 dziudo kimono
  nuo 27,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 57

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Dziudo kimono, kurį pasirinkti?

Dziudo kimono arba gi yra specialiai sukurta dziudo treniruotėms (subtilesnė judogi naudojama ir aikido). Kimono susideda iš viršutinės dalies - švarko, kelnių ir diržo. Švarkas pagamintas iš patvarios medžiagos ir turi storą ir labai patvarią apykaklę. Skirtas traukti, patraukti ir mesti varžovą, griebiant kimono. Švarkas ties juosmeniu sutraukiamas specialiu spalvotu diržu, atsižvelgiant į sportininko įgūdžius ir lygį. Kelnių keliai yra dvigubi, kad keliai greitai nenusidėvėtų.

Tradicinė ir labiau paplitusi spalva yra balta, tačiau taip pat naudojama mėlyna (varžybose teisėjams lengviau, kai kovotojai yra skirtingų spalvų). Paprastai perkant kimono treniruotėms ir vaikams leidžiama tik balta spalva, jei norite nusipirkti kitokią spalvą, pirmiausia pasitarkite su treneriu.

Vaikų kimono storis priklauso nuo naudojimo. Pradedantieji, o ypač vaikai, pradedant nuo mokomųjų treniruočių, dėvi plonesnius kimono, nes jais lengviau judėti, taip pat mokantis pradžioje dažnai nėra daug metimų ir plonesni kimono yra pigesni (geras pasirinkimas augančiam vaikui).

Mėgėjai, pažengę ir konkurencingi, sportininkai naudoja storesnius ir sunkesnius gi. Patyrę mėgėjai naudoja daugiau jėgos, ir šie metodai leidžia visam priešininko svoriui judėti arba pakilti nuo žemės, griebiant kimono. Medžiaga yra storesnė, todėl ji neplyšta ir gali būti saugiai naudojama. Dziudo varžybų kimono yra viena iš sunkiausių ir storiausių.

Kelnės yra su elastinė juostą ir nėriniais, arba klasikinė versija - tik su nėriniais. Paprastai dideli dydžiai yra tik su raišteliais, o maži - su elastine juosta ir raišteliais. Iš pirmo žvilgsnio kelnės atrodo labai plačios, tačiau jos turėtų būti tokios, nes jos negali apsitempti ir negalima judėti aptemptomis kelnėmis. Visos kelnės gali būti įtemptos per juosmenį, kad net kumštis negalėtų praeiti tarp jų. Gudrybė, apie kurią naujokai dažnai nežino, yra tai, kad raištelius reikia atitraukti nuo savęs, nes traukiant skersai į priekį, virvė laikoma vietoje ir neleis jos priveržti.

 

Kaip pasirinkti tinkamą dziudo kimono dydį?

Paprastai dziudo kimono turėtų būti 4–7 cm ilgesnis už nešiotoją, po kelių plovimų gi šiek tiek susitraukia. Net iš anksto išskalbta kimono susitraukia 2–5 cm. Gi yra tinkamo ilgio, kai rankovės pasiekia riešą. Varžybose turėtumėte pakelti rankas tiesiai priešais save ir išmatuoti taip, kad rankovės nebūtų per toli nuo riešo. Kelnės turi būti iki kulkšnies, bet neturėtų būti ant žemės ar po kulnu. Perkant naują kimono vaikui, rankovės gali būti apie 4 cm ilgesnės už riešą. Po kelių plovimų gi turėtų būti tinkamo dydžio.

 

Kaip rūpintis judoga?

Gi rekomenduojama skalbti po kiekvienos treniruotės, nes nemalonus kvapas partneriui yra labai nemaloni patirtis. Visada skalbkite vėsiu vandeniu, kuris paprastai yra 30 laipsnių, tačiau žiūrėkite instrukcijas, kaip plauti gi. Kimono negalima dėti į džiovyklę. Džiovyklėje kimono labai susitraukia ir negali normalizuotis. Džiovinkite ant pakabos, palikdami pakabinti kambario temperatūroje.

Diržų negalima skalbti skalbimo mašinoje. Daugelis diržų pablogės po pirmo skalbimo ir jo bus nebegalima naudoti.


Ką galite rasti pas mus?

Ippon ir Starpro yra populiariausi variantai. Starpro turi daugybę modelių, tinkamų tiek pradedantiesiems, tiek mėgėjams. Ippon pasirinkimas - nuo kimono pradedantiesiems iki kimono, kurį naudoja pasaulinės klasės sportininkai. Phoenix modeliai turi platesnę iškirptę nei kiti.

Taip pat rekomenduojame pažiūrėti dantų apsaugas ir diržus. Be treniruočių ar naudojimo namuose, taip pat atkreipkite dėmesį į imtynių lėles, atsistatymo pasirinkimą ir jėgos treniruotes.