NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Karate kimono

1-15 prekės iš 37

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Arawaza Kata Deluxe Evo WKF karate kimono
  nuo 0,00 €
 2. Starpro Student karate kimono
  nuo 7,00 €
 3. Ippon Gear Club karate kimono
  nuo 14,00 €
 4. Phoenix Standard karate kelnės
  nuo 17,00 €
 5. Dojo Go karate kimono
  nuo 20,00 €
 6. Arawaza Lightweight WKF karate kimono
  nuo 20,00 €
 7. Tokaido Shoshin kimono
  nuo 23,00 €
 8. Adidas Basic karate kimono
  nuo 25,00 €
 9. Adidas Evolution WKF karate kimono
  nuo 25,00 €
 10. Phoenix Basic kelnės
  nuo 25,00 €
 11. Ippon Gear Club 2 karate kimono
  nuo 32,00 €
 12. Tokaido Kumite Master Junior WKF karate kimono
  nuo 37,90 €
 13. Adidas Club karate kimono
  nuo 42,00 €
 14. Adidas Bushido karate kimono
  nuo 50,00 €
 15. Tokaido Kata Master Junior WKF karate kimono
  nuo 55,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 37

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Kurį kimono karatė pasirinkti?

Karatė yra kovos stilius, kurį sudaro spyriai ir smūgiai. Šiandien varžybinis karatė nesimuša į veidą. Naudojamos specialios pirštinės, vadinasi tsuki, o po kimono kovos metu dėvimos apsaugos priemonės. Karatė kimono, arba gi, yra drabužiai skirti karate treniruotėms. Kimono susideda iš švarko, kelnių ir diržo. Švarko šonuose yra yra du dirželiai, kurie yra surišti skersai (dešinysis kampas prie kairiosios šlaunies ir atvirkščiai). Karatė yra plonesnė, todėl ji nėra skirta paimti, griebti, mesti.

Varžybų kimono yra dviejų stilių: kumite stiliaus ir kata stiliaus. Kumite gi yra plonesnis, lengvesnis ir skirtas varžyboms dviejų žmonių rungtynėse. Kimono kata turi trumpesnes rankoves, patvaresnę įvairaus storio medžiagą ir ilgesnę striukę, besitęsiančią iki šlaunų. Kata gi tikslas - smūgio metu sukurti plojantį garsą su rankovėmis ir skirtas Kata stiliaus varžyboms (kai varžovas scenoje yra vienas arba su komanda).

 

Ką turėtų pasirinkti pradedantysis?

Jei dar tik pradedate treniruotis karate, turėtumėte rinktis įprastą treniruočių kimono. Training gi turi tą patį kirpimą, tačiau medžiaga yra su daugiau audinio, o kaina yra prieinamesnė.

Treniruočių kimono yra WKF ir ne WKF. Nepažymėta apsauga ir drabužiai gali būti laikomi pirmoji treniravimo įranga. Dėl savo pasirinkto kimono pasitarkite su savo treneriu arba mūsų personalu.

 

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio kimono karatė?

Kaip taisyklė, karatė kimono turėtų būti 3-5 cm ilgesnė už nešiotoją, po poros plovimų gi šiek tiek susitraukia. Net iš anksto išplauta kimono susitraukė 2–4 cm, o rankovės pasiekia riešą tinkamo ilgio. Kelnės turi būti iki kulkšnies, bet neturėtų būti ant žemės ar po kulnu. Perkant naują kimono vaikui, rankovės gali būti maždaug 4 cm ilgesnės už riešą. Po kelių plovimų gi turėtų būti tinkamo dydžio.

 

Kaip rūpintis karate gi?

Gi rekomenduojama skalbti po kiekvienos treniruotės, nes nemalonus kvapas partneriui yra labai nemaloni patirtis. Visada skalbkite vėsiu vandeniu, kuris paprastai yra 30 laipsnių, tačiau žiūrėkite instrukcijas, kaip plauti gi. Kimono negalima dėti į džiovyklę. Džiovyklėje kimono labai susitraukia ir negali normalizuotis. Džiovinkite ant pakabos, palikdami pakabinti kambario temperatūroje.

Diržų negalima skalbti skalbimo mašinoje. Daugelis diržų pablogės po pirmo skalbimo ir jo bus nebegalima naudoti.

 

Ką galite rasti pas mus?

Starpro asortimente yra treniruočių modelių, tinkamų tiek pradedantiesiems, tiek mėgėjams. Arawaza siūlo kimono treniruotėms ir varžyboms, kurios yra labai vertinamos visame pasaulyje.

Tokaido ir Hayashi yra populiarūs gamintojai, kur galite rasti konkurencingą gi.

Taip pat yra įvairių dantų apsaugų ir diržų. Taip pat atkreipkite dėmesį į tinkamas karatė pirštines, kojų apsaugas ir atsisatytmo įrankius treniruotėms ar namams. Bokso krepšiai ir galvosūkių kilimėliai padarys jūsų namus gyvesnius.