NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Taekwondo kimono

4 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Daedo Poom WT approved dobok
  nuo 18,00 €
 2. Daedo Basic WT approved dobok
  nuo 24,00 €
 3. Daedo ITF approved dobok
  nuo 31,00 €
 4. Daedo Black Belt Competition ITF Dobok
  nuo 45,00 €
Loading ...Load More ...

4 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Kaip pasirinkti tinkamą teakwondo kimono?

Teakwondo yra kovos stilius, kuris šiandien daugiausiai orientuojasi į spyrius, tačiau taip pat apima ir smūgius. Teakwondo yra skleidžiamas dviem populiariais stiliais: ITF teakwondo ir WT teakwondo. Pasiteiraukite savo trenerio kokio stiliaus teakwondo Jūs praktikuojate, arba sužinokite, kokios apsaugos priemonės kiti naudoja Jūsų treniruotėse.

ITF - Tarptautinė Teakwondo federacija. ITF stilius naudoja laisvas arba prisegamas kimono bei pusiau uždaras pirštines su padidinta amortizacija. ITF stilius nenaudoja blauzdų apsaugos, tačiau pėdai yra specialios atviros pagalvėles ar kojos su paskirtimi sušvelninti.

WT - Pasaulio Teakwondo federacija. WT stiliumi naudojama kimono, plonesnės teakwondo pirštinės ir kojų apsaugos. Pirštinės turi atvirus pirštus, o kojų apsauga susideda iš dviejų dalių. WT stilius, taip pat naudoja elektroninius apsauginius įtaisus, kurie padeda kovotojui surinkti taškus varžybose.

 

Kaip pasirinkti tinkamą tekvondo kimono dydį?

Paprastai taekwondo kimono turi būti 3–5 cm ilgesnė už patį vartotoją, po poros plovimų gi šiek tiek susitraukia. Net iš anksto išplauta kimono susitrauke 2–4 cm, o rankovės pasiekia riešo tinkamą ilgį.

Kelnės turi būti iki kulkšnies, bet neturėtų būti ant žemės ar po kulnu. Perkant naują kimono vaikui, rankovės gali būti maždaug 4 cm ilgesnės už riešą. Po kelių plovimų gi turėtų būti tinkamo dydžio.

 

Kaip rūpintis teakwondo gi?

Gi rekomenduojama skalbti po kiekvienos treniruotės, nes nemalonus kvapas partneriui yra labai nemaloni patirtis. Visada skalbkite vėsiu vandeniu, kuris paprastai yra 30 laipsnių, tačiau žiūrėkite instrukcijas, kaip plauti gi. Kimono negalima dėti į džiovyklę. Džiovyklėje kimono labai susitraukia ir negali normalizuotis. Džiovinkite ant pakabos, palikdami pakabinti kambario temperatūroje.

Diržų negalima skalbti skalbimo mašinoje. Daugelis diržų pablogės po pirmo skalbimo ir jo bus nebegalima naudoti.

 

Ką galite rasti pas mus?

Daedo asortimente yra WT ir ITF taekwondo kimono. Wacoku asortimentas daugiausia yra WT kimono, o Phoenix pasirinkimas - ITF stiliaus kimono.

Taip pat rekomenduojame pažiūrėti dantų apsaugas ir diržus.Be treniruočių ar naudojimo namuose, taip pat atkreipkite dėmesį į imtynių lėles, atsistatymo pasirinkimą ir jėgos treniruotes.