NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Bokso pirštinės

1-15 prekės iš 112

puslapyje
Mažėjantis
 1. Starpro Beginner bokso pirštinės
  nuo 13,00 €
 2. Dojo Go bokso pirštinės
  25,00 €
 3. Century Determination semi contact pirštinės
  27,00 €
 4. Century Integrity semi contact pirštinės
  nuo 27,00 €
 5. Century Integrity semi contact pirštinės
  nuo 27,00 €
 6. Century Determination semi contact pirštinės
  27,00 €
 7. SMAI Kids bokso pirštinės
  nuo 28,00 €
 8. Dojo Streak bokso pirštinės
  30,00 €
 9. Ringhorns Charger bokso pirštinės
  30,00 €
 10. Ringhorns Charger bokso pirštinės
  30,00 €
 11. Dojo Charge bokso pirštinės
  35,00 €
 12. Venum Contender Kids bokso pirštinės
  35,00 €
 13. Venum Challenger 2.0 Kids bokso pirštinės
  36,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 112

puslapyje
Mažėjantis

Bokso pirštinės – kokios man tinka (+ naudingi patarimai kaip jas išsirinkti) | Perskaitykite šį straipsnį >

 

Kaip išsirinkti bokso pirštines?

Renkantis bokso pirštines pirmiausia reikia apsispręsti kam jos bus naudojamos :
-sparingams su partneriu
-treniruotėms mušant bokso maišą.

Nusprendus dėl pirštinių naudojimo, mūsų klientų aptarnavimo specialistas jums patars optimaliausią variantą.

Pirštinės kurios skirtos sparingams yra minkštesnė, dėl Jūsų ir Jūsų partnerio saugumo. Renkantis pirštines treniruotėms pasirinkite sunkesnes pirštines nei tas su kuriomis dalyvausite varžybose, tam, kad priprastumėte prie šiek tiek sunkesnio svorio ir žinoma sumažinsite traumos galimybę. Jeigu renkatės pirštines varžyboms, tai dažniausiai yra naudojamos 10ozų pirštinės.

Dėmesio! Naudojant sparingo pirštines bokso maišo mušimui, gerokai sutrumpinsite pirštinių tarnavimo laiką ir dėl pažeistos pirštinės negalėsite kreiptis į garantinį aptarnavimą. Treniruotėms su bokso maišu visada naudokite tik tam skirtas pirštines.

Bokso maišo treniruočių pirštinės yra lengvesnės, paminkštintos iš patvaresnės medžiagos, specialiai sukurtos smūgiui į boksinį krepšį. Pirštinė nėra skirta sparingui, nes yra didelė rizika susižeisti partnerį. Pirštinės smūginis paviršius yra žymiai mažesnis nei sparingo pirštinės, todėl pavojingiau pataikyti. Be to, mušimo pirštinėje nėra minkštiklių ir papildomų funkcijų, kurias turi sparingo pirštinė. Pasirūpinkite savimi ir savo treniruočių partneriu

Pasitarkite su savo treneriu, nes jis turi daugiausiai informacijos, kurios pirštinės tinka jūsų sportui. Geriausia pasimatuoti pirštines su boksiniais tvarsčiais arba vidinėmis pirštinėmis. Ranka turi tilpti į pirštinę su tvarsčiu, tačiau pirštinės neturi klibėti.


Kaip užsimauti bokso pirštines?

Mūvėdami pirštines, viena ranka laikykite pirštinės galą ant smūgio paviršiaus (pirštinės pagalvėlė). Perduokite kitą ranką tvirtai sulankstytais pirštais. Kai ranka patogiai atsiremia į pirštinę, galite užsisegti pakinktus. Jei užsimaunate diržus / riešą užsimaudami pirštines, siūles galima suplėšyti. Jei pastebite ant pirštinės neįprastus ženklus, kuriuos gali sukelti gamintojo defektai, nedelsdami nutraukite mokymąsi su pirštine ir kuo greičiau susisiekite su Budopunkt parduotuve.


Bokso pirštinių priežiūra

Po kiekvienos treniruotės pabandykite nusausinti ir vėdinti pirštines. Po treniruotės pirštines palikite lauke. Pavyzdžiui, galite įdėti laikraštį į pirštinės vidų, kad išdžiūtų. Mes taip pat rekomenduojame nusausinti pirštines servetėle ar audiniu. Kartą per savaitę pirštinės vidų valykite antiseptiku (pvz., Cutasept ir pan.) Arba muiluotu vandeniu.

Jei jūsų pirštinės jau užgožia kvapą, įdėkite jas į plastikinį maišelį ir laikykite šaldytuve 12 valandų. Po treniruotės visada iš sporto krepšio išsiimkite prakaituotas bokso pirštines ir drėgną rankšluostį. Nedžiovinkite pirštinių ant radiatoriaus. Aukšta temperatūra ir greitas džiūvimas daro pirštinės medžiagą trapią ir kietą.

Budopunkt produktų asortimente yra žinomų prekės ženklų, tokių kaip Century, King, Ringhorns, Starpro, Top Ten, Twins ir Venum, bokso pirštinės.