NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Karate pirštinės

1-15 prekės iš 20

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Adidas karate pirštinės
  22,00 €
 2. Adidas WKF karate pirštinės
  25,00 €
 3. Adidas karate pirštinės
  22,00 €
 4. Adidas WKF karate pirštinės
  25,00 €
 5. Arawaza karate pirštinės
  nuo 21,00 €
 6. Arawaza WKF karate pirštinės
  nuo 30,00 €
 7. Arawaza karate pirštinės
  nuo 21,00 €
 8. Arawaza WKF karate pirštinės
  nuo 30,00 €
 9. Dojo Go karate pirštinės
  16,00 €
 10. Dojo Go karate pirštinės
  16,00 €
 11. Dojo Go 2.0 karate pirštinės
  18,00 €
 12. Dojo Elastic pirštinės
  4,00 €
 13. Dojo Go 2.0 karate pirštinės
  18,00 €
 14. Dojo Elastic pirštinės
  nuo 4,00 €
 15. Dojo Elastic pirštinės
  5,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 20

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Kaip išsirinkti karate pirštines?

Karate pirštinės yra specialiai pritaikytos karate treniruotėms ir netinka kitoms sporto šakoms. Šios pirštinės pasižymi storesne krumplių apsauga, tvirtinimo gumytėmis pirštams ir riešui.

Tsukid - dar kitaip yra vadinamos karate pirštinės ir jos būna dviejų tipų: su apsauga nykščiui ir be apsaugos. Kaikurios pirštinės yra žymimos raidėmis WKF, kas reiškia, kad jos tinkamos tarptautinio lygio varžyboms.

 

Kokias karate pirštines rinktis?

Svarbiausia - komfortas ir dydis. Maunantis pirštines viena guma turi eiti per delną, o kita per vidurinį ir bevardį pirštą. Dauguma vaikų neužsimauna pirštinės iki galo todėl pirštinė dažnai atrodo netinkamo dydžio. Jeigu neužsimausite pirštinės iki galo tai smūgiuosite pirštais, o ne krumpliais.

Pirštinės gumos iš pradžių atrodo ankštos, bet laikui bėgant os prasitampo. Suspaudus kumštį pirštai turi pasislėpti už pirštinės. Pirštinė laikoma per didelė jei nykščio apsauga neleidžia užsimauti pirštinės iki galo, o gumos trukdo suspausti kumštį. Pirštinė turi pilnai dengti visą riešo ir plaštakos plotį. Jeigu smūgiuojant pirštinė kliba pirmyn, atgal,pabandykite mažesnį dydį.

Nykščio apsauga nepadės jei smūgio metu laikysite nykštį ištiesę. Nykščio apsauga skirta apsaugoti pirštą nuo nubrozdinimų kai nepavyksta atlikti taiklaus smūgio. Ši apsauga labiau rekomenduojama naujokams nei patyrusiems sportininkams.

 

Karate pirštinės treniruotėms ir varžyboms.

Treniruočių pirštinės neturi būti pažymėtos WKF markiruote. Jeigu planuojate naudoti pirštines ir treniruotėms ir varžyboms tada patartina pirkti šiek tiek brangesnes pirštines tačiau pažymėtas WKF ženklinimu.

Jeigu ženklinimas nesvarbus tada siūlytume rintis Starpro WKF type pirštines arba Arawaza WKF style pirštines. Jos turi labiau prieinamą kainą ir yra tokios pat patvarios kaip sertifikuotos WKF pirštinės. Geras pasirinkimas iš sertifikuotų pirštinių būtų - WKF Tokaido ir Arawaza approved. Primename, kad Tokaido pirštinės yra siauresnės nei kitos pirštinės.


Karate pirštinių priežiūra.

Kadangi pirštinių negalima plauti vandeniu, kas reikia tinkamai prižiūrėti. Pirštines galima valyti drėgna medžiaga arba naudoti specialias priemones. Svarbiausia yra po kiekvienos treniruotės leisti pirštinėms išdžiūti, galima netgi padėti joms džiūti naudojant popierines servetėles. Svarbu nepalikti pirštinių sportiniame krepšyje po treniruotės, nes būtent tada atsiranda nemalonūs kvapai.

Perkant pirštines siūlome atkreipti dėmesį ir į kapas bei karate kimono. Siūlome įsigyti ir inventorių treniruotėms namose, kad neprarasti formos ir tobulėti visapusiškai.