NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

MMA pirštinės

1-15 prekės iš 35

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Starpro Economy MMA pirštinės
  nuo 10,00 €
 2. Starpro Training MMA pirštinės
  nuo 20,00 €
 3. Starpro S90 Max Spar MMA pirštinės
  nuo 20,00 €
 4. Starpro Beginner Grappling MMA pirštinės
  nuo 22,00 €
 5. Starpro S90 Open Hand Sparring MMA pirštinės
  nuo 25,00 €
 6. Starpro G30 Economy MMA pirštinės
  nuo 25,00 €
 7. Century Youth Open Palm pirštinės
  30,00 €
 8. Fairtex FGV13 Ultimate Combat Enclosed Thumb MMA pirštinės
  nuo 30,00 €
 9. Fairtex Treening MMA pirštinės
  nuo 35,00 €
 10. Ringhorns Charger MMA pirštinės
  35,00 €
 11. Booster MMA Gloves
  39,00 €
 12. Dax Black Line MMA sparingo pirštinės
  39,00 €
 13. Starpro M33 Sparring MMA pirštinės
  40,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 35

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Kaip pasirinkti tinkamas ММА pirštines?

MMA - tai kovos menas, kuris atsirado kai kelių skirtingų sporto šakų entuziastai kovojo viena prieš kitą, kad išsiaiškinti kuris kovos menas pranašesnis. Per ilgą laiką iš įvairių kovinių sportų atsirinko efektyviausios technikos ir taip išsivystė MMA.

Šiai dienai šis sportas susideda iš trijų pergalės elementų: kova stovėsenoje, kai kova laimima priešininkui praradus sąmonę po stipraus smūgio, imtynės ir parteris, kai laimima priešininkui pasidavus (laužimų ar smaugimų veiksmais) bei pasibaigus kovos laikui kai laimima taškais.

MMA pirštinės yra su atvirais pirštais ir atvirais delnais. Apsauginis krumplių sluoksnis priklauso nuo pirštinės tipo, tačiau su visomis pirštinėmis galima suimti paėmimą ar laikyti atvirus delnus. Pirštinės turi tvirtinimą ties riešu, kuris šiek tiek apsaugo ranką, o didysis pirštas gali judėti laisvai.

Šios pirštinės tinkamos ne tik MMA sportui, bet ir kitiems sportams kur reikalingi suėmimai ir smūgiavimai rankomis. Dažniausiai šias pirštines naudoja Krav maga, savigynos ir žinoma MMA sportininkai.

Bokso bintai dažniausiai yra nedėvimi po MMA pirštinėmis, bet galima naudoti 2,5 metro bintus, jais sutvirtinant krumplius bei riešą, paliekant pirštus laisvus.


Koks skirtumas tarp mėgėjiškų ir profesionalių MMA pirštinių?

Pats didžiausias skirtumas yra krumplių apsaugos storyje. Mėgėjiškos pirštinės yra storesnės, jos skirtos naujokams ar sparingam treniruotės metu.

Storesnė pirštinė šiek tiek trukdo imtyniaujant parteryje, tačiau naudojant profesionales pirštines nenaudojama visa smūgio jėga treniruotės metu. Mėgėjiškų pirštinių tvirtinimas ties riešu yra platesnis ir tvirtesnis.

Profesionalios MMA pirštinės yra plonos, todėl smūgis yra žymiai stipresnis. Jos naudojamos profesionaliose varžybose arba treniruočių metu kai sparingo partneriai nenaudoja visos jėgos. Nepatartina naudoti profesionalių MMA pirštinių mušant bokso maišą, kadangi jo taip gerai nesugeria smūgio ir vėliau gali atsrasti traumų.

 

Kokie MMA pirštinių tipai yra prieinami ir kaip jas išsirinkti?

Visi gamintojai daro didelį skirtumą tarp mėgėjiškų ir profesionalių pirštinių. Kai tik išsirinkote jums tinkamą tipą, laikas rinktis medžiagą. Pats didžiausias skirtumas tarp dirbtinės odos ir natūralios odos yra kaina ir smūgio jėga.

Jeigu naudoti pirštine tik sparingų metu, tai pilnai pakanka dirbtinės odos pirštinių. Jeigu daugiau dirbate su smūgiais į makivarus ar kitą smūgių technikos įrangą, tada geriau rinktis odines pirštines. Renkantis dirbtinės odos pirštines siūlome rinktis tarp Starpro, Venum, ir Ringhorns gamintojų. Jei renkatės odines pirštines tada rekomenduojame atkreipti dėmesį į Fairtex gamintojo pirštines.


MMA prištinė turi būti gerai prigludusi prie jūsų rankos. Jeigu pirštinė bus per laisva, jūsų ranka smūgio metu praras tinkamą formą ir padidėja traumos tikimybė.

Su tinkamo dydžio pirštine jūs lengvai galėsite ištiesti plaštaką ir pirštus, o suspaudus kumštį pirštinė tvirtai laikysis ant rankos ir neklibės. Pradžioje pirštinė gali šiek tiek spausti, tačiau laikui bėgant ji prasitampo ir prisitaiko prie jūsų rankos.

 

Ką dar reikia žinoti apie MMA pirštines?

Pirštinių negalima plauti vandeniu, tačiau kasdienė priežiūra būtina. Po treniruotės pirštines būtina palikti džiūti kambaryje, kadangi palikus krepšyje paskui sunu atsikratyti nemalonaus prštinės kvapo. Po to kai pirštinės išdžiūsta galima jas valyti naudojant dezinfekcinį skystį ar specialias valymo priemones.

Prie patogių pirštinių patariame nusipirkti ir kojų, antų, bei galvos apsaugas. Treniruotėms namie siūlome įsigyti bokso maišus, makivarus ir šokdynes