NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Pirštinės kriaušei

5 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Fairtex Cross Trainer pirštinės kriaušei
  75,00 €
 2. King oda bokso pirštinės kriaušei
  85,00 €
 3. Starpro Promo bokso pirštinės kriaušei
  9,00 €
 4. Twins pirštinės kriaušei
  100,00 €
Loading ...Load More ...

5 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Kada naudoti pirštines bokso maišui mušti ir kaip išsirinkti?

Pirštinės bokso maišui mušti nėra tas pats, kas sparingo bokso pirštinės. Pirštinės maišui mušti yra specialiai sukurtos tik tai funkcijai atlikti, todėl, kad jos yra kietesnės ir tvirtesnės, tam, kad tarnautų ilgiau, todėl su joms negalima boksuotis treniruotės metu su partneriu. Prieš kiekvieną treniruotę būtina naudoti bokso bintus, ns kitu atveju mušant bokso maišą kyla labai didelė rizika susitraumuoti.

Pirštinės bokso maišui mušti yra lengvesnės, kompaktiškesnės ir nykštys jose yra laisvesnis nei sparingo prštinėse. Yra modelių su atviru ir uždaru nykščiu.

 

Kokias pirštines rinktis treniruojantis su bokso maišu?

Pirštinės bokso maišui mušti yra gan universalios esminis skirtumas tarp modelių yra pirštinių plotis ir pagaminimo medžiaga. Pirštinių medžiagos varijuoja tarp dirbtinės odos, tekstilės ar natūralios odos. Odinės pirštinės yra patvaresnės, bet mėgėjai ir vaikai dažnai jas pakeičia į tekstilines dėl didesnės priežiūros poreikio ir nemalonaus kvapo atsiradusio dėl nepakankamos priežiūros. Profesionaliame lygyje kai smūgio jėga yra ypatingai didelė, odinės pirštinės yra pats geriausias pasirinkimas.

Renkantis pirštines reikia atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Pirštai turi siekti pirštinės galą, pirštinė turi apgaubti krumplius tam, kad smūgio metu pirštinė sugertų vis smūgio jėgą. Pirštinėje gali būti laisvumo išorinėje plaštakos dalyje, bet pirštinė neturi klibėti pirmyn, atgal.

 

Kaip prižiūrėti bokso maišui skirtas pirštines?

Nei bokso pirštinių skirtų maišui mušti nei sparingo bokso pirštinių negalima skalbti, todėl bokso bintai reikalingi ne tik sąnarių apsaugai, bet ir prailginti bokso pirštinių tarnavimo laiką. Bintu reikia naudoti kiekvienos treniruotės metu ir plauti vandeniu po kiekvienos treniruotės.

Kitas iš priežiūros būdų yra paprastas, po treniruotės būtinai palikite pirštines prasivėdinti, o ne laikykite jas sporto krepšyje. Vidinę pirštinės pusę galima nusausinti servetėle ar rankšluosčiu, bet būtina palikti vėdintis. Jei bent kartą paliksite pirštine sporto repšyje, jos pradės skleisti nemalonų kvapą. Yra ir specialios priemonės pirštinių valymui, bet vien toms priemonėmis pirštinių neapsaugosite, svarbu visapusiška priežiūra.

 

Raskite geriausias pirštines treniruotėms su maišu.

Jeigu jau išsirinkote pirštinių tipą, Budopunkt puslapyje yra platus pasirinkimas tiek pradedantiems tiek pažengusiems. Ieškant pirštinių iš natūralios odos siūlome rinktis iš tokių gamintojų kaip King, Twins ar Fairtex, šie gaminiai atlaikys betkokio intensyvumo treniruotes.

Starpro ir Century pirštinės yra geriausias kainos ir kokybės santykis. Gerai prižiūrimos tarnauja ilgą laiką.

Išsirinkus pirštines siūlome atkreipti dėmesį ir į kitas treniruotėms skirtas prekes, tokias kaip bokso maišai namams, bokso bintai, sportinė apranga ar kitas sportinis inventorius.