PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ 2.99 € | GREITAS PRISTATYMAS | GRĄŽINIMO TERMINAS 14 DIENŲ

Arawaza

1-15 prekės iš 42

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis
 1. Arawaza karate diržas
  7,50 €
 2. Arawaza karate diržas
  7,50 €
 3. Arawaza karate diržas
  7,50 €
 4. Arawaza Lux karate diržas
  29,00 €
 5. Arawaza karate diržas
  7,50 €
 6. Arawaza WKF Approved šalmas
  70,00 €
 7. Arawaza WKF karate kojų apsaugos
  50,00 €
 8. Arawaza WKF Style karate kojų apsaugos
  40,00 €
 9. Arawaza WKF Style karate kojų apsaugos
  40,00 €
 10. Arawaza WKF karate kojų apsaugos
  50,00 €
 11. Arawaza Middleweight WKF karate kimono
  nuo 42,00 €
 12. Arawaza Amber Evolution WKF Kata karate kimono
  nuo 161,00 €
 13. Arawaza Onyx Zero Gravity WKF karate kimono
  nuo 169,00 €
 14. Arawaza Crystal WKF karate kimono
  nuo 133,00 €
 15. Arawaza Kumite Deluxe WKF karate kimono
  nuo 59,00 €
Loading ...Load More ...

1-15 prekės iš 42

Puslapis
puslapyje
Mažėjantis

Arawaza - Nr. 1 karatė prekės ženklas

Arawaza yra aukštos kokybės kovos menų prekių ženklas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas karatė įrangai. Geras pasirinkimas pradedantiesiems, mėgėjams, taip pat pasaulinės klasės konkurentams.

Arawaza siūlo viską, ko reikia karatė. Karatė pirštinės, karatė kojų apsaugos, karatė kimono, diržai ir kūno bei krūtinės apsaugos yra pagrindinė atrankos dalis. Taip pat galima rasti kitų apsaugų, sportinių krepšių, veido kaukių ir skydų.

Yra keleta WKF (Pasaulio karatė federacijos) modelių ir įprastų treniruočių modelių. WKF žymėjimas yra svarbus varžybose. Didesnėse varžybose sportininkas yra neprileidžiamas varžytis, jei jo įranga yra be žymėjimo. Jei jūs tik pradėjote treniruotis, tada rekomenduojame produktus, kurie neturi paženklintos etiketės, kadangi paprastai ženklinti produktai yra brangesni nei be jų.

Arawaza karatė kimono yra skirstoma į Kata ir Kumite stilius. Kumite kimono yra plonesnis, lengvesnis ir skirtas varžyboms dviejų žmonių rungtynėse. Kata kimono turi trumpesnes rankoves, tvirtesnę medžiagą skirtingų storių ir ilgesnį švarką, besitęsiančia žemiau klubų. Kata tikslas - su rankovėmis išgauti plojantį garsą ir yra skirtas Kata stiliaus varžyboms (kur varžovas scenoje yra vienas arba koncertuoja su komanda).

Skaitykite čia, kaip išsirinkti tinkamas karatė pirštines, kojų apsaugas, karatė kimono, diržus ir kūno bei krūtinės apsaugas. Sudeliojami kilimėliai ir bokso krepšiai praverčia mankštintis namuose. Be to, atstatomieji produktai padeda palaikyti gerą kūno būklę.