NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.
Twins

Twins

6 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis
 1. Twins BGVL3 bokso pirštinės
  129,95 €
 2. Twins BGVL9 bokso pirštinės
  129,95 €
 3. Twins bokso pirštinės
  nuo 78,00 €
 4. Twins Competition Leather bokso šalmas
  99,00 €
 5. Twins Training Skintex bokso šalmas
  104,95 €
 6. Twins Competition Leather bokso šalmas
  99,00 €
Loading ...Load More ...

6 Prekė(s)

puslapyje
Mažėjantis

Twins Special - Tailando kokybė

Twins yra aukštos kokybės kovos menų įrangos prekės ženklas, daugiausiai dėmesio skiriantis boksui, tai chi ir muay thai. Twins yra žinomi dėl savo patvarumo. Tai geras pasirinkimas entuziastams ir pažengusiems.

Twins asortimente rasite bokso pirštines, kojų apsaugas ir galvos apsaugos priemones. Taip pat Twins asortimente rasite smūginių paviršių, bintų, drabužių, kuprinių ir trenerio kūno apsaugų.

Twins bokso pirštinės yra daugelio trenerių ir sportininkų mėgstamos tiek dėl patogumo, tiek dėl patvarumo. Net ir geriausiems entuziastams Twins pirštinės tarnauja daugelį metų. Reguliari priežiūra tampa problema, o ne patvarumu.

Twins galvos ir kojų apsaugos yra gana lengvos. Galvos ir kojų apsaugos yra natūralios odos su dirbtinės odos elementais. Twins dirbtinė oda yra panaši į tikrą odą ir ne blogesnė už įprastą dirbtinę odą. Galvos apsaugos yra odinės viduje ir išorėje, skirtingai nei tradicinės tekstilės galvos apsaugos.

To pranašumas yra yra lengvesnė priežiūra ir dažnai patogesnis jausmas galvoje, tačiau būtinai įsitikinkite, kad galvos apsauga yra tinkamo dydžio, nes per didelė galvos apsauga prakaituojant lengvai judės.

Skaitykite čia, kaip išsirinkti tinkamas bokso pirštines ir kojų apsaugas. Taip pat žiūrėkite bokso krepšių ir įspūdingų paviršių pasirinkimą, kad naują įrangą būtų galima naudoti ir namuose.