NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTOMATU VIRŠ 80€     |     IŠSIMOKĖJIMO TERMINAI IKI 60 MĖN.

Twins Thai įranga – pasaulinis Muay Thai flagmentas

Ar norėtum tapti Tailando boksininku – ko Jums reikia treniruočių metu?

 

Pirmiausia, treniruotėse turite būti kruopštūs ir nuoseklūs, tačiau reikia ir tinkamos bokso įrangos. Twins bokso įranga yra investicija, kuriuos vertė atsiperka sporto salėje.

 

Atsakymus, kuri įranga Jums tinkamiausia rasite mūsų parengtame pristatyme ,,Twins Thai įranga – pasaulinis Muay Thai flagmentas‘‘.

 

Twins Special Muay Thai

 

Apsilanke bet kuriame Tailando, Europos, Amerikos sporto klube, kuriame propaguojamas Tailando boksas tikėtina, kad iš karto pastebėsite krūva Twins bokso pirštinių. Kodėl taip yra?

 

Priežastis paprasta - ,,Twins Special‘‘ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje Tailando bokso įrangos gamintojų, o ,,Twins‘‘ bokso pirštines, kojų apsaugas, galvos apsaugas, smūgio skydus ir bokso tvarsčius vertina ir pasitiki Mauy Thai kovotojai, taip pat MMA ir olimpinio bokso sportininkai.

 

Šio gamintojo produktai yra gaminami Tailande, o ten esantys sportininkai kasdien išbando ,,Twins‘‘ bokso įranga, o tai pirkėjui leidžia suteikia daugiau pasitikėjimo, kad Jūsų perkamas produktas yra išbandytas Mauy Thai specialistų.

 

Tiek profesionalų, tiek mėgėjų patirtimi ,,Twins‘‘ produktai buvo vieni iš labiausiai pripažintų produktų ir nominuoti bestseleriu bokso įrangoje. Budopunkt yra oficialus ,,Twins‘‘ importuotojas Lietuvoje, o Estijoje Tailando bokso įrangos pardavimas vaikams ir suaugusiems buvo mūsų kasdieninė veikla daugiau nei dvidešimt metų.

 

Twins Special Muay Thai

 

Twins bokso pirštinių savybės ir vertė

 

-100% natūralios odos modeliai – aukštos kokybės oda – tai svarbi bokso pirštinių ilgaamžiškumo sąlyga.

 

-oro tinklelis ar delnas su kvėpuojančia medžiaga – pasirinkimas tiems, kurių rankos pradeda greitai prakaituoti, bei pirštinės kvepia nemaloniai.

 

-patogumas – dėvint ,,Twins‘‘ bokso pirštines jaučiamas lengvumas ir patogumas.

 

-riešo dirželis – neabejotinai vienas pagrindinių elementų – riešo dalis yra siauresnė, todėl tinkamai priglunda prie rankos anatomijos, kuri puikiai fiksuoja, apsaugo ir leidžia patogiai treniruotis. Pirštinė po ilgesnio laiko neišsitampo, todėl riešas visuomet bus apsaugotas, o velcro tvirtinimas bėgant metams visuomet laikys ir vis tiek pasiūlys jūsų rankai apsaugą po daugybės treniruočių.

 

Pirkimo rekomendacija: jei esate pažengęs sportininkas rekomenduojame treniruotėms įsigyti skirtingas pirštines skirtas treniruotis sparingo metu ir mušant bokso maišą. Kodėl tai būtina?

 

Jūsų smūgio technika yra geriau išvystyta, todėl pataikant į taikinį smūgis yra sunkesnis ir stipresnis nei pradedančiųjų. Atskiros pirštinių poros užtikrina Jūsų rankų saugumą. Naudojant vienas ar keletą pirštinių porų dėvite bokso pirštinių paminkštinimą greičiau, o tai didina traumų riziką.

 

Pradedančiajam užtenka vienos poros ,,Twins‘‘ sparingo pirštinių, tačiau jei susidomėjote, tikrai verta investuoti perkant kelias poras pirštinių. P.S.! Mušant bokso maišą rekomenduojame naudoti ,,Twins‘‘ bokso maišo pirštines, kurios yra sukurtos specialiai bokso maišo mušimo treniruotėms.

 

-ypatingos Tailando bokso savybės – ,,Twins Special‘‘ bokso pirštinė yra kompaktiška – riešo dirželis ir pati pirštinė yra trumpesnės nei klasikinės olimpinės bokso pirštinės ar vadinamos vakarietiškos Tailando bokso pirštinės. Ką tai suteikia? Trumpa bokso pirštinė yra kuo kompaktiškesnė ir daro judesius tikslesnius ir greitesnius. Taip pat trumpesnė riešo dalis suteikia būtent tokią apsaugą, kokios reikia.

 

-dizainas ir spalvos – pasirinkime yra tradicinių spalvų, taip pat ryškesnių raštų – kiekvienam skoniui.

 

Twins Special Muay Thai

 

Ar viskas taip gražu, kaip rodo raidės? Reklamos triukas? Tikrai turi būti kažkas neigiamo!?

 

Galime atkreipti dėmesį į bendruosius bokso pirštinių trūkumus, o ne į konkretaus ,,Twins‘‘ gamintojo, kadangi ‚,Twins‘‘ bokso įrangą yra pasiekusi tinkamą standartų ir kokybės lygį. Pažiūrėkime, į kokius pastebėjimus reikėtų atsižvelgti.

 

Renkantis ir perkant pirštinę, pirštinė gali atrodyti šiek tiek standi, tačiau Jums nereikėtų baimintis. Palaipsniui pirštinės tampa minkštesnės treniruočių metu ir praranda savo standumo savybę. Riešo dirželis taip pat tampa minkštesnis ir dar patogesnis kiekvieną kartą.

 

Kaip pirštinės tampa minkštesnės, pirštinė gali atrodyti labiau atsipalaidavusi. Atkreipkite dėmesį, kad natūralios odos gaminys šiek tiek išsitempia – nepaisant pirštinių gamintojo. Tai reiškia, kad Jūs visuomet turite dėvėti bokso bintą po pirštine, kuri panaikina laisvumo jausmą – gražiai užpildo tuščią vietą pirštinės viduje. Naudokite skirtingo ilgio bokso bintus, kad pajaustumėt, kas Jums labiausiai tinka.

 

Jei manote, kad brangus produktas garantuoja viso gyvenimo higieną pirštinės viduje, pinigai ne viską lemia. Bet kokiu atveju bokso pirštinė (odos ar dirbtinės odos) ims nemaloniai kvepėti, jei jomis nesirūpinsite. Nuo pat pirmų treniruočių išsiugdykite įprotį ir nuoseklumą prižiūrint bokso pirštines.

 

Pirštinių vėdinimas po treniruočių, džiovinimas + įvairių priežiūros priemonių naudojimas po treniruotės – žymiai prailgina pirštinių šviežumą ir gyvenimo trukmę. Kur kas maloniau eiti į treniruotę žinant, kad iš sporto krepšio išimtos pirštinės yra pasirengusios pradėti treniruotę.

 

Dovanų patarimas/Pirkimo patarimas: jei norite nupirkti dovaną mylimam žmogui, kuris yra artimas kovos menams, tačiau nesate tikri, kokį pasirinkimą pasirinkti, rekomenduojame ,,Twins‘‘ – neišbandę galite būti tikri dėl jų patogumo. Remdamiesi ilgamete pardavimų patirtimi, mes galime rekomenduoti ,,Twins‘‘ sporto įrangą.

 

Twins Special Muay Thai

 

Kaip išsirinkti tinkamą Muay Thai bokso pirštinės dydį?

 

Budopunkt siūlo ,,Twins‘‘ bokso pirštines sveriančias 10-16 oz. Renkantis tinkamą pirštinių svorį, atsižvelkite į trenerio ar sporto klubo rekomendacijas, tada pasimatuokite Budopunkt, jei įmanoma. Visada atsižvelkite į laisvą vietą bokso bintui.

 

Moterų svoris paprastai yra 10-12oz, vyrų 14-16oz (išimtys patvirtinta taisyklę – individualūs subjektyvūs kintamieji gali būti nustatant tinkamą dydį).

 

Twins bokso pirštinių modeliai

 

- Twins Fancy bokso pirštinės – specialesnio dizaino rašto modelis, vaizduojantis konkretų vilką. Kas ieško kažko kito, tada ,,Fancy‘‘ yra puikus pasirinkimas.

 

- Twins BGVL-3 bokso pirštinės – legendinės ,,Twins‘‘ klasikinės bokso pirštinės vol 1, papildomas delnų paminkštinimas, lyginant su BG-N.

 

- Twins BG-N bokso pirštinės – legendinės ,,Twins‘‘ klasikinės bokso pirštinės vol 2.

 

- Twins BGVL8 bokso pirštinės – dviejų spalvų dizainas.

 

- Twins BGVL6 bokso pirštinės – su ilgesniu riešu nei standartinis BGVL-3 modelis + papildoma pagalvėle rankos gale ir kumšteliuose, gerai tinka blokams ir apsaugo nuo smūgių.

 

- Twins bokso maišo pirštinės – bokso maišo treniruotėms (sunkiųjų maišų treniruotės)

 

Peržiūrėti produktus: Visos ,,Twins Special‘‘ bokso pirštinės

 

Peržiūrėti produktus: ,,Twins Special‘‘ bokso maišo pirštinės

 

Twins Special Muay Thai

 

Twins kojų apsaugos

 

Legendinės ,,Twins‘‘ kojų apsaugos yra maloniai lengvos ir ergonomiškos – ypač svarbi savybė sąlygą netrikdomam judėti. Sukurtas specialiai stiprioms sparingo treniruotėms, todėl suteikia didesnę apsaugą blauzdoms (dvigubas paminkštinimas) ir puikiai dengia kojas. Apsaugos iš tikrųjų tinka platesniam entuziastų ratui ne vien tajų – net ir rimti MMA, kikbokso ir K1 sportininkai renkasi ,,Twins‘‘ kojų apsaugas.

 

Kaip ir visi ,,Twins‘‘ gaminiai, taip ir kojų apsaugos yra rankų darbo gaminamos Tailande, naudojant aukštos kokybės odą. Kaip pasirinkti apsaugos dydį? Kad internetinėje parduotuvėje apsipirkti būtų lengviau, mes pateikiame dydžių atitikmenis – rasite sau tinkamiausią!

 

Dydis

Kojos ilgis (cm)

Pėdos ilgis (cm)

S

34

14

M

36

15

L

38

16

XL

41

18

 

Čiurnos atrama dažnai nešiojama po blauzdų apsauga. Twins kulkšnies atrama yra dvigubų siūlių ir iš prabangios medvilnės, kuri tvirtai laikosi aplink kulkšnį ir mažina traumų tikimybę. Kadangi Tailando boksas tradiciškai praktikuojamas basomis, kulkšnies apsaugos palaiko kojų šiluma.

 

Twins kojų apsaugos modeliai

 

- Twins SGS10 pėdų apsaugos priemonės – efektyvi apsauga nuo kojų smūgių.

 

- Twins kulkšnies apsauga.

 

Peržiūrėti produktus: visos ,,Twins Special‘‘ kojų apsaugos

 

Twins Special Muay Thai

 

Twins galvos apsauga

 

Twins treniruočių galvos apsauga tinka viso kontakto sparingui – geras veido uždengimas ir tankus putplasčio paminkštinimas užtikrina saugią treniruotę. Gana geras regėjimo laukas, papildomos pagalvėles ant smakro ir skruostikaulių padidina apsauga nuo sparingo. Taigi, keliami du galvos apsaugai svarbūs kriterijai – maksimali apsauga ir komfortas.

 

Kaip pasirinkti tinkamą galvos apsaugos dydį? Išmatuokite galvos apimtį ir pasirinkite tinkamą dydį. Bandydami galvos apsaugą įsitikinkite, kad regėjimo laukas nėra sutrikdytas, ausies skylės yra išlygintos ir smakras patogiai remiasi į apsaugą.

 

Dydis

Galvos apimtis (cm)

S

48 – 52

M

53 – 56

L

57 – 58

XL

59 – 61

 

Twins galvos apsaugos modeliai

 

- Twins Training galvos apsauga – tinka viso kontakto treniruotėms.

- Twins Competition galvos apsauga – tinka varžyboms.

 

Peržiūrėti produktus: Specialios ,,Twins‘‘ galvos apsaugos

 

Twins Tailando bokso kelnės

 

Twins Muay Thai šortai su plačiu plyšiu ties klubais suteikia maksimalią judėjimo laisvę kojų ir kelių smūgiams. Idealiai tinka tiek bokso treniruotėms, tiek varžyboms, kodėl gi ne MMA.

 

Tailando ,,Twins‘‘ boksininkų kelnės pagamintos iš 100% poliesterio-satino, kurias galima įsigyti tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Dydis

Plotis (cm)

Ilgis (cm)

Svoris (kg)

XS

30

61

34-42

S

33

66

42-49

M

35

71

49-57

L

38

76

57-65

XL

40

81

65-72

XXL

43

86

72-80

 

Twins Muay Thai kelnių modeliai

 

- Twins Plain kelnės – autentiškos Muay Thai kelnės

 

Peržiūrėti produktus: Twins Thai bokso kelnės

 


 

Santrauka

 

Rinkdamiesi Muay Thai įranga, vadovaukitės rekomendacijomis ir, jei įmanoma visada klauskite trenerio patarimo, tačiau taip pat atsižvelkite į savo patogumą. Galvai, rankoms ir kojoms – įsigykite savo kūnui kokybiškų produktų, užtikrinančių fizinę ir emocinę savijautą bei papildomą motyvaciją.

 

Pradėdami pirkti Tailando bokso įranga, pažiūrėkite Budopunkt elektroninės parduotuvės ,Twins‘‘ produktų asortimentą. Telefonu arba el. paštu galite pasikonsultuoti su profesionaliais konsultantais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

 

Jei straipsnis Jums buvo naudingas, spustelėkite ,,Patinka‘‘, o jei Jūsų draugai gali susidomėti, spustelėkite ,,Bendrinti‘‘.

 

Jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbūs!